Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehet vékonyabb combom?

Hogyan lehet vékonyabb combom?

Figyelt kérdés
Az alakom kb jó meg minden de a combom nem a legjobb.Mivel lehet combra fogyni?Ha pl olyan combot/hasat akarok mint a VS modelleknek mit kell tennem?

2015. jún. 9. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Genetikán múlik nagyrészt, ha nem olyan alkatod van sose leszel olyan... de ha csak hájas a combod akkor diéta + minden nap futás, torna, sport.
2015. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szigorú étrend és sok mozgás. De ha nem vagy olyan alkat, akkor ennyi. Azt pedig, hogy csak combból fogyj, nem lehet megoldani.
2015. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan soha senki nem tudott még csinálni, hogy csak egy testrészből fogyás. Ha zsírt égetnél, akkor mindenhol kell egyszerre. Egyébként ne nagyon akarj törekedni egy thigh gapre. Szerintem csúnya, nincs azzal baj, ha kicsit nagyobb a combod. És én ezt úgy mondom, hogy molett nővel soha nem jönnék össze.

f18

2015. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

youtubeon is van számos videó. Mozgással tudsz rásegíteni, de főleg genetika. Helyi fogyás nincs.

Nekem tetszik egyébként a thigh gap. De mindenáron ne! Ahhoz olyan alakúnak kell lenni, különben nem annyira szép

2015. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!