Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lenne esélyem...

Szerintetek lenne esélyem ezekkel a méretekkel? (Normális válaszokat légyszi)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és 172 cm. A mellem 78cm, a derekam 68-70 cm (tudom... Túl sok. Nincs valami tippetek a fogyáshoz? A futás valakinek bevált? És milyen étrend kell mellé? Meg mennyi ideig fussak, hány km és milyen idenzitással? ) a csípőm pedig 90 cm. Fontos lenne, és az olyan kommentárok, hogy nem kéne fogynom ( oldalról olyan a hasam mintha babát várnék) meg hogy minden 2. Lány modell akar lenni nem kellenek.

2015. aug. 8. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy modell legyél sportosnak, formásnak kell lenned és ezt kemény munka elérni, szóval ezt az évet sportolással, futással, edzéssel töltöd, egészségesen étkezel, és bomba formában leszel jövőre, akkor lesz már esélyed. De a legtöbb tini nem ilyen kitartó.
2015. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ! Én ezt komolyan gondolom! És nem is csak a modellkedés miatt akarok fogyni, hanem hogy jobban érezzem magam a bőrömben. De mivel "sáskaalkatú" (hosszú lábak és kar) vagyok, ez is szóba jött. Ma már fogok is menni futni, és jövőre teljes magabiztossággal jelentkezni egy ügynökséghez! ;)
2015. aug. 8. 18:55
 3/8 A kérdező kommentje:

Na.....lefutottam durván 5 vagy 6 kilómétert két adagban és hát... Úgy érzem kemény munka lesz, mr

ert heti 2-3x akarok ennyit futni... Konkrétan lerohad a lábam és mindjárt viszont látom a mai kaját! :D na de csak arra koncentrálok, hogy hosszútávon mennyire megéri! ;) mindenkinek ajánlom a futást! Csak ne bokáig süllyedő homokba mint én ;D

2015. aug. 8. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért nézz utána a helyes futásnak, előtte bemelegítés és hogy milyen tempóban meddig, stb. :)
2015. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utánanéztem! :) és annyira felszabadított... És olyan... Jól eső fáradtság van utána.. Tudom, fura vagyok :) és rendesen besegítek előtte, és az étrendemre is oda fogok figyelni. Nem lesz nehéz, mivel van két nagyobb kertünk meg tyúkjaink is. Még szerencse! :D
2015. aug. 8. 21:18
 6/8 A kérdező kommentje:
*besegítek=bemelegítek (a telo javítja amit írok...néha van haszna...néha nincs :D )
2015. aug. 8. 21:20
 7/8 A kérdező kommentje:
OMG! Lement 66cm-re! Ilyen gyorsan! Többször is lemértem, hogy biztos valamit elrontottam de nem! :)))) ennek most nagyon örülök! :)
2015. aug. 10. 09:32
 8/8 anonim ***** válasza:
A melled a csípődhöz képest kevés, a számok alapján körte alkat vagy, ami modellnél ritka. A magasságos kevés a kifutómodellséghez 176 cm alatt apró vagy, de kérd ki szakemberek tanácsát. Nem tudom, hogy később lehetsz-e fürdőruha, fehérnemű modell, számít az arc is.
2015. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!