Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ki írtam egy kérdést, hogy...

Ki írtam egy kérdést, hogy lehetnék- e szerintetek modell (csak adatok voltak megadva, abból meg a derekam 66cm, de a többi az jó. ) és erre kaptam egy üzenetet : Msound Modell rám írt ezzel a szöveggel. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kitől Téma Időpont


Msound Modell ma 07:44 Megnéz

Az üzenet küldője: Msound

Az üzenet címzettje: Julia.lia

Az elküldés időpontja: ma 07:44

Az üzenet oka: A kérdés: Szerintetek lenne esélyem ezekkel a méretekkel? (Normális válaszokat légyszi)

Az üzenet témája: Modell

Az üzenet szövege: Keresünk modellt!



2015. aug. 10. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Komoly modellügynökség nem itt fog írni. Lehet lehúzás, átverés is, szóval ezeket óvatosan kezeld.

Ha bárhová is hívnak, legyen egy korrekt honlapjuk, kérj cégnevet, elérhetőségeket, esetleg referenciát (honnan ismerheted őket). Ha behívnak valahova soha ne egyedül menj, mert sose tudhatod mik a szándékok.

Sok az álügynökség előadják, hogy jajj de szép vagy, csináltass portfóliót a fotósukkal 80-100 ezerért, aztán kiadod pénzt meg legombolnak rólad jó kis regisztrációs költséget, tagdíjat, aztán meló meg semmi, sőt sokszor fel is szívódnak.

2015. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :) nekem is elég gyanús volt! Durva lenne ha itt, gyakori kérdéseken keresnének modelleket a komoly ügynökségek... :D
2015. aug. 10. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy modellügynökség kép nélkül szóba sem áll veled.
2015. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még weboldaluk sincs..
2015. aug. 10. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
ez lehúzós ügynökség lesz...egy fashion showval kapcsolatban sincs feltüntetve ez az ügynökség sem semmilyen más modellmunkánál.
2015. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez van...de azért ki bírtam volna, ha az attractive ír! :D akármilyen kicsi is a valószínűsége... :P
2015. aug. 10. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:
ha az Attractive ír,akkor oda gondolkodás nélkül menj :D
2015. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!