Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy megy ez? (Kérdésed túl...

Hogy megy ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Mekkora az esélye, hogy valaki egy itthoni modellügynökséggel kimehet külföldre dolgozni? Az ilyen külföldi munkákat kinek kell állni?
2015. szept. 19. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy viszonylag jobb ügynökséged (nem feltétlen Visage és társai, mert sajnos sokakat ki kell ábrándítsak, de odakint általában mindenki ugyanazokra castingokra jár. A visage-os lány is, meg a x modellügynökség lányai is - ha kijutnak persze. Itt csak a kijutási esélyek a különbözőek), és te is mindent megteszel érte (edzést, fullos polák, szép járás, jó pózolás), akkor simán ki lehet jutni. Az első utad után rájössz, hogy ez kb. semmit nem jelent, és nem olyan nagy dolog kint lenni, mert az nem garancia semmire. A külföldi tartózkodásodat a kinti ügynökséged állja. Ez általában tartalmazza a lakást, a zsebpénzt (átlag 13-15 ezer a helyi valutában), a rezsit, ha olyan ország, akkor a sofőrt és a repjegyet oda-vissza. Emiatt persze alapból mínuszban kezdesz, és előbb ezeket az értékeket kell ledolgoznod, csak utána kezdesz magadnak keresni.
2015. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És pontosan miből áll egy ilyen külföldi út? Kemény munka, vagy van rengeteg buli is? Hogyan hat az itthoni kapcsolatokra? Csak azért kérdezem, mert jártasnak tűnsz ebben a témában. :)
2015. szept. 19. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Több külföldi úton is túl vagyok már. Attól függ, hogy mennyire vagy jó. Vannak lányok, akik csak unatkozni, várost nézni és bulizni vannak kint, mert semmi munkát nem kapnak, és vannak, akik még vasárnap is dolgoznak. Ez is teljesen tőled függ. Az otthoni kapcsolataimat nekem nem viselte meg, én jobb szeretek külföldön lenni, mint Magyarországon, és ezt a családom is tudja. Skype, viber stb. napi kapcsolatba vagyunk mindig, viszont egy hosszabb út alatt mindig csökken a beszélgetések száma nálunk, mert akaratlanul is három-négy hónap alatt felépítesz ott magadnak egy konkrét életet, amit jobb esetben élvezel is, így könnyen háttérbe szorul az az élet, amiben épp nem veszel részt. Kérdezz még nyugodtan, ha van kérdés.
2015. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva a páromnál merült fel, hogy lehet ki kell mennie és nagyon félek, hogy ez a végét fogja jelenteni a kettőnk kapcsolatának.
2015. szept. 20. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Írtam neked egy hosszabb üzenetet, ha van még kérdés, vagy beszélgetni akarsz erről, írj ott nyugodtan :)
2015. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!