Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek modellkedhetek?

Szerintetek modellkedhetek?

Figyelt kérdés

Magasságom:163 cm

Súly:37 kg ( tudom hogy nagyon vékony vagyok eszek és nem vagyok beteg , úgyhogy ez adottság vagy is genetika)


Magas,vékony és hosszú lábaim vannak



2015. okt. 7. 11:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

".Egyépként meg még nőni fogok"


Vagy nem.

2015. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, 10?


12 centit már nem valószínű, hogy nősz. És nem kell képet küldeni, mert egyértelmű, hogy aki a 163 centijéhez 37 kg, annak nincs jó alakja, túl sovány. Lehet, hogy genetika, de ez van.

2015. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

El kell h szomorítsalak, én 14 éves korom óta kb 3-4 centit nőttem

Amúgy meg tényleg túl sovány vagy

2015. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Túl sovány és túl alacsony vagy.


Az nem genetika, hogy valakinek a BMI-je 13,9 miközben 18,5-től lenne a normális tartomány legaljában.

Persze a korodtól függően ez kicsit eltérhet, de ez nagyon durva. Bocsi, de nem tudom elhinni, hogy eszel normálisan, tartalmasan, nincs semmilyen felszívódási problémád, egészséges vagy és ezzel a súllyal képes vagy aktív életmódot folytatni. ezek közül legalább 2-3 nem fog stimmelni, ha jobban megkapargatjuk.


Mindezektől függetlenül baromira nem vagy magas, bár kort nem tudunk, de a 163 az bizony bazi alacsony. Én is kb. ennyi, és mindenhol szinte a legkisebb vagyok. Nem zavar, sőt, de modell az nem leszek és te sem ezzel az adottsággal.


Azért láthatod magad magasnak, mert olyan rohadt sovány vagy, nincs semmi tested, és a vézna lábaid hosszúnak tűnnek.

2015. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Bocs, a kommentet nem olvastam. Ez tizennégy évesen is édeskevés.
2015. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Annyira nem sovany...nem tudjuk hogy nez ki...

A kerdesre a valasz meg az,hogy sajnos nem (jelenlegi "allapotodban)

Még 173-174 centinél is remélik h nőni fogsz még

2015. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Oké, nem tudjuk, hogy néz ki, de azt tudjuk, hogy a BMI szerint kórosan sovány (még a gyerek verzió szerint is), és nehezen tudom elképzelni, hogy 37 kilósan jól izmolt, jó mozgású, strapabíró lenne.
2015. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor rakj fel képet, s meglátjuk mennyire vagy fotogén vagy jó alakú, izmos.
2015. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Utolso...minek akarsz kepet nezegetni ,mikor a magassag mar mindent elmond?

Kerdezo...ne kuldozgessel kepeket idegeneknek

2015. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
14 vagy, még legalább 17 éves korodig nőni fogsz. ha magas és vékony vagy, na meg fotogén, és jól bírod a kritikát simán lehetsz modell egyes kommentelőnek üzenem, hogy vannak 173 alatti kifutómodellek, de ha nincsenek meg a megfelelő kapcsolataid, akkor kicsit nehéz lesz, mindenesetre, ha ugy érzed,, hogy ezt szeretnéd csinálni sui mellett, sok sikert. De azért remélem képben vagy a modellkedés mellékhatásaival. Mindenesetre sok sikert. :D
2015. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!