Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hölgyek, ha valaki leszólítana...

Hölgyek, ha valaki leszólítana benneteket az utcán benne lennétek egy ilyen fotó elkészítésében?

Figyelt kérdés

Persze reális összegért,azonnal,kp.-ban fizetve!



[link]


Igen vagy nem,és mennyiért?



2015. nov. 14. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem, semmi pénzért nem engedem hogy bárhogy is lefotózzanak idegenek. Főleg nem a lábfétishes idióták. Irtózom az ilyenektől.
2015. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
kizárt. el is rohannék, ha egy ilyen perverz leszólítana.
2015. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok perverz!!!

Fotósként azt fotózom amiért fizetnek,amire igény van.

2015. nov. 14. 16:48
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Nemrég a Tescoban szólított le egy férfi, hogy nem szeretnék-e magamról képeket majd pár sorral arrébb arra lettem figyelmes, hogy mást is meg akart kérdezni csak meglátta a megvető pillantásomat. Ne haragudj ez milyen beteges viselkedés már?
2015. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
Itt ne is várj értelmes válaszokat. Itt beteg csajok vannak. Beszariak.
2015. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
'fotósként' nem az utcán szólítanál le random csajokat. erről ennyit..
2015. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Te az a gyerek lehetsz, aki folyton idegen nők lábaira másznál.Az öszes idegen nős, láb témájú kérdést te írod.Nőj már fel!Egy nőt tisztelni kell és úgy is kell vele bánni és nem úgy mint egy ronggyal.Ha majd lesz barátnőd és összemelegedtek, az övét fotózhatod.Ha eléggé szereted és tiszteled őt, akkor meg is csókolhatod neki, stb.De mindezt, csak, ha nincs ellenére.!Illetve egyszer megpróbálhatod a barátnődnek, de ha nem nyerő neki, ne erőltesd!És ne azért akarj barátnőt, hogy csak a lábait kényeztesd!Még egyszer:

Tiszteld a nőket és ne valami játékszerként bánj velük!

Így nem csoda, ha nincs barátnőd

2015. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az utolso is egy beteg válaszoló. Valoban tisztelni kell. De a vágyakat egymáson kell kitölteni. Ha már egy pár. Csak sok a sötét nő.
2015. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Egymáson.Én is így értettem.Ettől lennék beteg, hogy azt írtam, hogy ne idegeneknek, hanem a barátnőjének, ha nincs ellenére?
2015. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg idegen ismeretlen nőktöl ilyet kerdezünk, higy szabad a lábfoto ebben mi a sértő kedves nyafizó nők?
2015. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!