Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Fotómodellkedés! Így is lehet?

Fotómodellkedés! Így is lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon szép arcom van, különleges, de az orrom nem Palvi Barbi-orr. Így is lenne esélyem? Milyen orr tartozik meg a szep kategóriába?

Nem akarnek annyira fotómodell lenni, csak érdekel! :)


2015. dec. 8. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
kép? így semmit nem lehet mondani
2015. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hogy lehetsz-e fotómodell, azt leginkább az ügynökségek és a megrendelőik igényei döntik el. ha látnak benned fantáziát, akkor van esélyed, ha nem látnak, akkor nincs. persze egy csomó ügynökség abból él, hogy hitegetnek, hogy micsoda karriered lehet, fizess nekik regisztrációs díjat, tanfolyamokat, fotózásokat, közben meg munkát sosem tudnak neked szerezni, de a lelkes modellek ambíciói és reményei folyamatosan eltartja őket...


viszont ha nem akarnál modell lenni, akkor minek érdekel? menj el egy fotóshoz és csináltass magadról szép képeket, amik örömet szereznek neked, a barátaidnak és a rokonaidnak, kipróbáltad vele milyen érzés, és nem érdekes senki más véleménye, hogy mi lehetnél, vagy mi nem...

2015. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Black Bandi válasza:

Az elottem szolohoz hozzateszem...

amator fotos vagyok...voltak holgyek akiket fotoztam...tobb kevesebb sikerrel...

PLD: lehetsz aranyos es szep, ha epp a megbeszelt fotos napkor nem vagy lelkileg toppon...

Alkatresz gyarban dolgoztam, es a kollegina...aki csakavarokkal rogzitett dolgokat 8 oran keresztul - aranyoska volt, ffi szemmel nezve...es egyszercsak...egy nap behozott egy fotoalbumot...legalabb 30 keppel...amin o szerepelt...Egy komplett fotosorozatot...studios, parkos, elahagyatott hazas...szobai, es mind mind mas, szep ruhazatban...

ezt csak azert irtam le, h lasd igy is lehet...Kell egy megfelelo fotos, akinek van "latasa", es egy modell...es ido es akarat...

Hajra!!! kedves holgyem...sok szerencset...

u.i. eletemben 4 szer voltam profival studiofotozason...

en voltam a lencse elott...Kellemes szep emlekek...es szep fotok...

2015. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!