Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Csak szerintem furcsa?

Csak szerintem furcsa?

Figyelt kérdés
Az Art model-nek írtem egy e-mailt, amiben az volt, hogy 165 cm-vel érdemed-e jelentkezni hozzájuk. fél nappal későbbbvissza is írtak, hogy az én magaságommal is tudnak biztosítani nekem lehetőséget és, hogy pénteken menjek be személyes regrisztrációra. De semmi képet és semmi méretet nem küldtem a magasságomon kívül.

2015. dec. 29. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell nekik kép, sok ügynökség fogad kb bárkit, ha bemész hozzájuk. Majd ott képek nélkül személyesen eldöntik, hogy "jó vagy-e valamire" ami beleillik a profiljukba.

Lehet, hogy alacsony valaki, lehet hogy nem is olyan szép, de mondjuk olyan kisugárzása van, hogy tudnak neki reklámos munkát szerezni.

2015. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, csak picsit félek és izgulok is főleg, hogy úgy írtam biztos az lesz a válsz, hogy sajnáljuk de túl alacsony vagy
2015. dec. 29. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát rendes modellkedésről ne álmodozz, ahhoz tényleg alacsony vagy. Szóval a munkák nagy részéről ki is estél. A legtöbb ügynökség statisztákkal, reklámokkal is foglalkozik, esetleg ilyenekre tudnak bevetni.

Jó ügynökség amúgy, de kb akárkit regisztrálnak. Aztán általában ennyiben is marad.

2015. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!