Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Jó modellügynökség egy ALACSON...

Jó modellügynökség egy ALACSONY 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Azt nagyon megköszönném,hogyha az árát is leírnátok :)

160 cm vagyok

Tudom,hogy alacsony vagyok,de arcmodell még lehetek,talán kifutó is,mert nagyon sovány vagyok és hosszabb a lábam mint egy átlag 160 cm magasnak.(Ezt onnan tudom,hogy anyukám is annyi,és hosszabbak a lábaim mint az övéi.)

De akár még nőhetek is 10 cm-t mivel még nem jött meg az 1. menstruációm.


Na mindegy,jó modellügynökséget keresek,ahol lehetne valami esélyem.

Köszönöm!



2016. márc. 7. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az az előzővel Hidd el nem akarunk rosszat.De nem kéne ilyen görcsösen ragaszkodnod hozzá hogy márpedig te akkor is modell leszel ha egyszerűen teljesen alkalmatlan vagy rá.Aki az elenkezőjét állítja az át akar verni.Semmiféle hozzáértés nem kell ahoz hogy ezt valaki megmondja.Még ha tényleg 10 cm-t nyúlsz amire az esélyed sajnos a nullával egyenlő akkor is nagyon alacsony leszel ehez a szakmához.Pont!
2016. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
7%

próbáld meg az Attractive-t!

sajnos én is elég alacsony vagyok, de arányos. majd nyár elején én ott fogom megpróbálni, ha visszautasítanak, legalább megpróbáltad. de ha valóban szép arcod van, újságba is betehetnek, nem kell feltétlenül kifutóra menned, a cosmopolitan nagyon rugalmas, olvasgass a modellvilággal foglalkozó oldalukon. :))

sok sikert!

(írj privit, ha van kedved erről még beszélgetni)

2016. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Felesleges elmenni ez Atractive-hoz mert a magassag egy alapkövetelmény.Mégis mire számítotok? Hogy majd kivetelt tesznek veletek és nem kell megfelelni a követelményeknek??

"Legalább megpróbaltad" Mégis minek??

2016. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!