Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Állítólag ő a világ legszebb...

Ginevra1986 kérdése:

Állítólag ő a világ legszebb kislánya. Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Itt van róla pár kép: Http://instyle.hu/szepseg/igy-nez-ki-most-a-vilag-legszebb-kislanya-fotok/

2016. márc. 11. 17:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, itt a kattintható link: [link]
2016. márc. 11. 17:50
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan hogy a világnak a legjobba/legszebbe

de amúgy tényleg nagyon szép/aranyos arca van

2016. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szép lány azokkal a nagy szemeivel és az arányos arcával. De csak 10 éves, ilyenkor eléggé babás arcúak még a gyerekek, szóval majd 6-8 év múlva kell megnézni hogy milyen. Egyébként én szerintem nem lehet így általánosítani, a legtöbb gyerek szép csak mind másképp.
2016. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép.

Ugye nem gondoljátok, hogy nincs rajta smink és nincs photoshopolva?

2016. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
tényleg szép kislány :)
2016. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Szép,de sok még ilyen szép és aranyos kislány van a világon.

És még rengeteget fog változni.

2016. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
szerintem is szép. de kislányként/kisfiúként általában szépek még az emberek. :D
2016. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
58%
Hihetetlenül nevetséges, hogy a 6 éves forma kislányokat is a szépségük alapján kell megítélni fúj. Amúgy milyen lenne? Ugyanolyan, mint a többi szépségideál. Szőke, fehér bőrű, európai vonású. Mint az várható is volt. Egyszer látnék már egy nem-fehér származásút a világ legszebbjeként lol.
2016. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ja igen én is láttam már.Nyilván aranyos és szép de ahogy már mondták korábban kb ilyen korba mindenki szép és aranyos pár év múlva majd meglatjuk.Meg egyébként azt is láttam valahol hogy egy ugyanolyan kinezetu lanyt talaltak U.S.A.-ba szoval igen eleg atlagos arca van.
2016. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szép a kislány, DE: pedagógusként dolgozom és több, legalább ennyire, vagy még szebb kislányt(és kisfiút) látok naponta...meg az én kislányom is hasonlóan arányos arcú és alakú, nagy világoskék szemekkel, bár a haja dúsabb és világosabb és hosszabb:)...Van egy ukrán származásű ovis a szomszédunkban még csodásabb szemekkel! :)...vannak csodaszép félvér gyerekek is az iskolánkban és gyönyörű kínai származású lány! :)

Bármelyikük joggal vehetné át a címet...:)

2016. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!