Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért nincsenek alacsony...

Miért nincsenek alacsony modellek? Hiszem ugyanolyan szépek a kicsik mint a magas lányok.

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 07:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
20%

Hát nem éppen!

Rövid kezük-lábuk,inkább gnómok mint szépek!

2016. márc. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%

A modelleknél nem mindig a szépség számít. Egy magas, vékony jó alak kell a fej meg legyen normális, jól sminkelhető, jól változtatható.

Arcmodellnek pl. elmehet egy alacsony lány mint Palvin Barbi.


Itt tulajdonképpen ,,vállfának" kell lenni, ez egy ilyen munka.

2016. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%

[link]


[link]


Ennyit a gnómokról....

2016. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem ezekre gondolt hanem a kis 165cm-es torpikre:Dfigyelj a modellkedes a magasak szakmaja de vannak mint ahogy mondta az elozo arcmodellek,kezmodellek,labmodellek stb.viszont egy alacsony lany nem mutatna olyan jol a kifutpn mint egy szep hosszu combokkal megaldott magas lany.
2016. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

A kis 165 cm-es törpik? Komolyan???:D

Szerintem a legtöbb lány a környezetedben nem magasabb 165-nél...


Bocsi, hogy a kérdésre nem tudok válaszolni.

2016. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Azért, mert a modellek dolga, hogy vállfaként bemutassanak egy ruhát nem az, hogy szépek legyenek.
2016. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
17%
Az alacsony kepzeld el:Da modellek 173cmtol kezdodnek.es nagy resz 170cm-esek persze vanna alacsonyabb baratnoim:*en magasabb vagyok es semmivel nem nezem le a nalam alacsonyabbakat en csak tenyt kozoltem es ezt nem en talaltam ki h az alacsonyak nem lehetnek modellek mert egy modell ugynokseg nem fog felvenni egy alacsony labyt hiaba megvan benne a tehetseg amugy meg nem mindegyik modell csunya mar bocs azert a victoria's secretes modellek eleg full csajok tehat ennyit errol.
2016. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
magasabb nőkön jobban mutat a ruha, jobban kijönnek rajta a ruha részletei, mint egy alacsony lányon. "jobbak" az arányaik. pl jó példa erre szerintem a bunda. egy alacsony lányt általában összenyom, ducinak mutat esetleg, ha nem nagyon sovány az illető. inkább magas lányoknak szokott jól állni.
2016. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

3. vagyok. Elfelejtettem odaírni, hogy a linkelt hölgyek 152, illetve 157 cm magasak.

Az átlag női magasság amúgy 163 cm.

Nem kell mindenkinek modellkedni, de a gnómozás meg a törpézés szerintem rohadtul nem állja meg a helyét.

(Mondom ezt úgy, hogy 166 cm vagyok.)

2016. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%
Leszavazhattok de attol meg ez volt ez es ez lesz az igazsag mondom en 174cm-rel:*lehetnek szepek az alacsonyak is de soha nem lesznek modellek na csok:*
2016. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!