Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan legyek modell?

Hogyan legyek modell?

Figyelt kérdés
Szeretnek modell lenni es tenyleg sokan mondtak mar hogy miert nem vagyok modell.Voltam castingon is de elegge huzos lett volna az ara.Erdemes valamit tennem vagy inkabb hagyjam az egeszet?Esetleg valami jo lehetoseget tudtok?
2016. ápr. 25. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nezz utana magyar modell ugynoksegeknek. Sok helyen ingyen bevesznek cserebe a sok munkaert amit kapsz. Kikepeznek stb. Nevet most nem tudok de erdemes tobb helyre jelentkezni. Szoktak nyilt jelentkezeseket is tartani ha jol tudom.
2016. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. ápr. 25. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Járj castingokra, jelentkezz a legjobb ügynökségeknél. Ha kellesz valahova akkor nem te fizetsz hanem neked fognak fizetni a munkáért. Mivel a modellkedés munka, szerződéssel meg minden. Ahol azt kérik fizess az átverés. Ha meg sehova nem kellesz akkor nem vagy alkalmas.
2016. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezeknél próbàlkozz, nagyon jók:

VM, Visage, Attaractive, IMG, Icon, The Diary...

Tipp: egyszerre több helyre is küldd be a jelentkezésedet!

Majd dobj meg egy üzivel h mi volt :)

2016. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!