Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Jó lennék modellnek? Többi lent

Jó lennék modellnek? Többi lent

Figyelt kérdés

Magasság: 174 cm

Kor: 15

Haj: barna

Szem: barna

Derék: 63 cm

Csípő: 87 cm

Szerintetek jó lennék modellnek ezek az adatok alapján?



2016. ápr. 30. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt így senki sem tudja. képet egész alakról és arcról így nem tudunk meg semmit, számokat senki se tudja mi mennyi, arcod nem tudjuk karakteres e, kilót se írtál
2016. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat a kiló valóban kimaradt: 57

Nem szeretnék magamról képet felrakni, ezért kerdeztem úgy, hogy csak számok alapján.

2016. ápr. 30. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Modellnek ez még nem elég vékony!
2016. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A derekad 3 cm-el nagyobb mint a modelleknél megengedett.
2016. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kép?
2016. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kép alapján nem lehet. Tulajdonképpen a számok nem számítanak, a magasság és az arc a lényeg. Ha van rajtad, azt leadhatod, nem attól leszel model, hogy vékony vagy. Az arccsontod a lényeg, a fejed, meg a magasság. A többi változtatható.
2016. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Cennedy ***** válasza:
33%

Nem vagy elég vékony.Engem most vettek fel valahova, 177 centi és 49 kiló vagyok, de a derekam még mindig túl nagy, szóval fognyom kell.

ÉS az arcodról sem látunk képet, szóval gyakorlatilag semmilyen értékelhető választ nem tudsz így kapni.

2016. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
32%
Utolsó ne nézzél már hülyének mindenkit.Ha 177 cm magasághoz tényleg 49 kiló lennél akkor 15.5 lenne a testtömeg indexed.Na most még a legvéznább szupermodelleknek is jóval efölött van a testömegindexük.Biztos hogy senki nem alakalmazna modellként egy ennyire undorítóan vézna lányt nem hogy még fogyókúrara is ítélnék.Ha már hazudozni szeretnél akkor legyel okosabb és valami hihetőt talalj ki!De ha esetleg igazat mondtál akkor ajanlom hogy menj el orvoshoz ugyanis a 16 alatti testömegindex mar a nagyon súlyosan vékony és életveszélyes kategória.
2016. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cennedy ***** válasza:

Jajj Istenem:DD

Nyugodj meg, nem vagyok kórosan sovány:D

Látatlanban könnyű ezt mondani:))

2016. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!