Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Iszak Eszter hogyan lehetett...

Iszak Eszter hogyan lehetett modell 165 cm-vel?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy a modelleknek minimum 170 cm-nek kell lenniük, de még inkább 173 felett. Iszak Eszter 164-165 cm, és Milánóban modellkedett. Hogyan csinálta? Ha ő lehetett Milánóban modell, akkor a többi szép, de alacsony lány miért nem?

2016. máj. 11. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
168nak írják , az arca és a teste klassz . Ő fotózható és változatos , van aki hiába klassz de ne mutat képen sehogy .
2016. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nincs 168, a múltkor láttuk és mellettünk ment el, és a 178 cm-s barátnőm orra hegyéig ért. :D Nagyon meglepődtem, mert sokkal magasabbnak gondoltam, élőben irtó pici.

Azt nem vitatom persze, hogy gyönyörű lány bomba alakkal és fotogén is, de még ha 168 is lenne, az se lenne normál esetben elég Milánóhoz, legalábbis ahogy olvastam.

2016. máj. 11. 18:20
 3/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
74%
Gondolom láttak benne valamit amivel pótolni tudta a magasságbeli hiányosságát.
2016. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Eva Longoria 154-158 cm lehet.Ő hogyan hozta össze? :D

Különben igen,aki tényleg szép,fotógén és van bene valami,akkor az kerül inkább előtérbe és nem a magasság.

2016. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Én voltam Milánóban és Tokióban is két-két hónapra, 169 centivel. Határesetnek számítok én is, de azt mondták az arcom nagyon jó, és kezdés után két hónappal jött a szerződéskötés. Persze költeni kell portfolióra, kompozitra, nemzetközi felkészítésre... De bőven visszajött. Egyébként van barátnőm aki 165 centi és kint volt velem Milánóban. Attitűd, fotogenitás és arc függő a dolog.
2016. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Fotómodell bárki lehet. Ahhoz nem szükséges a szabvány magasság.
2016. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Annyi atlagos not mint o..Mit fenyezitek? :D
2016. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
82%
Én dolgoztam együtt Iszak Esztivel egy forgatáson, tény hogy alacsony de szerintem aranyos illetve szép csajszi:) De az tény hogy nekem is kb a mellkasomig ért (186 cm vagyok)
2016. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Egy fotómodellnél nem fontos a magasság.

Ha szép arca és formás alkata van, akkor azt mondom, hogy még csontváznak sem kell lennie.

Rengeteg kifutómodell csajt láttam, aki lehet, hogy beleesik abba a szűk tartományba, ami a modellkedéshez megfelelő, viszont bűnronda.

Iszak Eszter szerintem átlagos. Nem csúnya, de nem is lélegzetelállítóan szép.

Olyan arca van, mint a legtöbb instán pózoló tininek.

2017. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván nem kifutómodell volt. Nem a magasságával van baj, hanem, hogy halál unalom a csaj, mármint külsőre, mert amúgy nem ismerem.
2017. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!