Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van olyan ügynökség, ami...

Van olyan ügynökség, ami sport/fitness modelleket is foglalkoztat?

Figyelt kérdés
Megnéztem már számtalan modellügynökség honlapját, de az MCM-en kívül nem találtam ilyet (azt sem mondják megbízhatónak). Valaki tudna segíteni? A fotómodellkedés is érdekelne, de csak 169 cm vagyok, a legtöbb helyen ez kevés. Bár én úgy tudom, hogy a fotómodelleknél a magasság nem olyan számottevő.

2016. máj. 19. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden ilyen kerdeshez kiirom,de ugy latszik,meg mindig teves infok keringenek...

Fotomodell nem letezik. A fotozasokon ugyan azok a lanyok dolgoznak,akik a showkon. Hiszen ha a kifuton bemutatta egy 180 cmes lany a ruhat,miert alakitanak at sokkal kisebbre?

Commercial reszlegen persze lehet probalkozni,bar ott is a 170 az also hatar. Talan ha gyonyoru arcod van,vagy ha meg nagyon fiatal vagy,es nohetsz.

2016. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!