Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Csak engem irritál már rohadtu...

Csak engem irritál már rohadtul Palvin Barbara?

Figyelt kérdés

Először is: nem vagyok rá féltékeny, régebben nagyon szerettem, és példaképnek tartottam azért amiket elért nagyon fiatal kora ellenére.

Másodszor: VÉLEMÉNYEKRE vagyok kíváncsi, nem pedig arra, hogy én mekkora lúzer és ronda ember lehetek, hogy ilyen kérdést egyáltalán kiírtam. Az ilyen hozzászólást jelentem.


Szóval: eléggé kiábrándultam belőle. Az elmúlt pár évben csak azzal tud a figyelem és a sajtó középpontjába kerülni, hogy éppen mikor hol melyik híresség pasival kapták le kettesben. Meg, most volt egy cikk, hogy valami magyar fashion week-en csináltak róla képeket, és bedühödött, és megtiltotta a fotósoknak, hogy képek készüljenek róla. Meg, külföldi interjúkban mindig annyira kis cukimuki visszafogott szerény lányt játszik, itthoni interjúkban meg eléggé flegma lett.

A pénzét abszolút nem sajnálom tőle, megdolgozott valamennyire érte. Viszont, úgy gondolom, hogy sokkal többre becsülendő azok a modellek munkája, akik tényleg hozzák a formájukat. Palvinkának az alakja abszolút nem modelles (bár egy átlag emberhez képest jó alakja van), közel sincs kidolgozott feszes izmos teste, míg még a celebmodelleknek (Kendall J., Gigi H.) is hihetetlenül formás, vékony teste van. Külsőre meg abszolút semmilyen. Csak photosoppolva gyönyörű. Bár, a sok retussal elismerem, tényleg nagyon szép, de amúgy abszolút visszataszító tekintete és semmilyen külseje van. Szerintem abszolút nem érdemli meg ezt a nagy figyelmet Palvinka, teljesen más ember lett mint volt, és rossz irányban.


Aki normálisan válaszol a kérdésre, annak köszönöm előre is a NORMÁLIS választ!



2016. máj. 29. 18:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
79%
Szerintem bűn ronda! Nekem az egész csalásomat irritálja Palvin!
2016. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem szép. Figyelj most valamit jól csinál nem? Annyi pénzt megkeres fiatal éveibe amit egy átlag ember életébe nem fog. Ő meg csak adja az arcát valamhez és dől a pénz. Őszintén Berkihez hasonlítanám. Őt is sokan utálják. Én cserélnék vele. Sok pénze is van és a sok hülye meg élteti a gyűlölettel. Vicc az egész. Annyi az egészről, hogy élni tudni kell. Nektek is sikerülhet bármi..
2016. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak téged. Nyilván vannak még jó páran akiket irritál.

Engem speciel nem érdekel.

2016. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
engem is irritál az egész személyisége
2016. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Én már találkoztam vele személyesen is 2-3 esküvőn. A párom egyik barátjának kísérőjeként jött.

Ami a modell munkásságát illeti, nekem kifejezetten tetszik, hogy nem az a klasszikus vékony modell alkat. Ő lenne a követendő példa a fiatalok számára és nem a már-már éhhalál szélén álló modellek. Emiatt én kifejezetten becsülöm, hogy nem fordult ki önmagából ennyi idő alatt és nem lett csontkollekció.

Tudom, a modell világ már csak ilyen, de mondom, épp ezért becsülöm, hogy így is sikeres.


Ami a flegmaságát illeti.. Nyuszikázik.

A vicc..

A nyuszika szeretné a kertjében lenyírni a füvet, de nincs fűnyírója. Eszébe jut, hogy elkérhetné a medvéét. Igen ám, de emlékei szerint a medve nem túl barátságos, segítőkész. Nem baj, azért elindul, hátha kölcsönkaphatja. Útközben elgondolkodik:


"Végülis a medve tényleg egy szemét állat. Szinte sosem segít senkinek. Na de mindegy, ha már elindultam, legalább megpróbálom, hátha most jó napja lesz."


Megy tovább, közeledik a medve házához, de megint csak eszébe jut:


"A múltkor a borz is mondta, hogy a medve hogy kiszúrt vele a patakparton; de igazán mástól sem hallottam még róla semmi jót. Kár volt eljönni, csak pocsékolom az időmet. De azért innen már mégsem fordulok vissza, ha már eljöttem, csak sikerül szót érteni ezzel a barommal."


Közben odaér a medve házához, a szép, pázsitos kert közepén, és bekopog. Míg várakozik, megint csak elgondolkodik:


"Tulajdonképpen a frncnak jöttem el. Úgysem fogja kölcsönadni, örülhetek, ha ki nem hajít ez a rhadék, meg aztán..."


Ebben a pillanatban a medve ajtót nyit, barátságosan köszönti nyuszikát:


- Szia Nyuszika, miben segíthetek?


- Bszd meg a fűnyíródat!


Első alkalommal nekem is rendkívül ellenszenves volt, és nem azért mert féltékeny lettem volna a külsejére, életére.

Aztán rájöttem, hogy valójában így védekezik. A külföldiek nem szedik szét, míg a magyarok igen. ÉS ez szerintem nem magyar tulajdonság. Ha német lenne, akkor mi istenítenénk és a németek kapnák szét szerencsétlent.

Az esküvőn nyilván elsütöttek a többiek egy-két poént megjegyzést ellene és zseniálisan reagált rá és ütötte le ezeket a dolgokat, ugyanakkor pont ebből látszódott, hogy qrvára unja, hogy ezeket folyamatosan megkapja.

Ez meg megint csak nem a személye miatt van, mert a többi modell ugyanígy megkapja ezeket, maximum a bíráló közösség más.


Szóval egyszerűen csak unja és sokszor már előre készül és védekezik.


Ettől eltekintve egy nagyon aranyos csaj, ha nem bszogatják.

És mondom ezt úgy, hogy elsőre nekem is rendkívül ellenszenves volt. Aztán rájött, hogy engem nem érdekel az élete, úgy tudunk elbeszélgetni, mintha semmit nem tudnék róla és így már egyből normális lett.

2016. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Barbi nem csúnya lány, szerintem csinos, viszont annyira nem szimpatikus. Fotómodellnek mondjuk jó, de a járása pl elég csámpás, kifutóra nem való, bár már szerintem nem is csinál ilyemsit. Nem igazán értem, miért ő a legfelkapottabb itthon, mikor pl szerintem Mialik Enikő pl jóval profibb nála. Ettől függetlenül én örülök neki, meg a sikerének, de szerintem kicsit túlértékelt, meg mondjuk én azt is megértem, ha néha unja az interjúkat, de ezeken nekem elég butácska lánynak tűnik. Nem tűnik érdekes egyéniségnek, mint mondjuk interjúk alapján pl Adriana Lima.


Gigi H. Meg Kendall J. is csak azért modellek, mert gazdag családba születtek, sok ismerős divattervezővel, nem túl tehetséges egyik sem, függetlenül attól, hogy néznek ki.

2016. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ezt már én is észrevettem, hogy a magyar interjúkban eléggé flegmatikus. Nekem sem szimpatikus, Axente Vanessa szebb magyar lány szerintem.
2016. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Most őszintén ő modell vagy interjúalany? Emelje fel a kezét, aki már megtapasztalta, hogy bárhova megy, akár magánemberként, tízezer kamerát nyomnak az arcába és mindenkinek jópofáskodjon, tegye a szépet, mosolyogjon. Ez 1-2 hónapig még tetszetős, de utána ku..rvára idegesítő. Nem mindegy a sajtónak, hogy kivel randizik? Ha Hamiltonnal, az a baj, ha civil barátja van, az a baj. Nem vagyok az agresszív malacka, de ha ilyen helyzetbe hoznának, én is az lennék. Ilyen szempontból nagyon tudom tisztelni Darnyi Tamást, egy időben elhatározta, hogy nem ad interjút és így is tett. Palvin Barbinak is így kéne tennie. Dömsödi Gábor és csapata hátha éhen döglene.
2016. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem sem szimpatikus.
2016. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Ki kellett gugliznom hogy egyáltalán ki ez. Aztán megnéztem a fotókat. Nem csúnya, férfi szemmel túlzás lenne lecsúnyázni, talán még egy patront meg is érne, de semmi különös nincs benne. Nekem olyan se nem negatív se nem pozitív a csaj.
2016. máj. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!