Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vörös hajú Modellek a legjobba...

Rolika98 kérdése:

Vörös hajú Modellek a legjobbak ugye?

Figyelt kérdés
PL: Leanna Decker, meg még néhány csak azoknak már nem tudom nevüket. párat irhatnátok is hátha vann olyan akiröl még nem tudok.

2016. jún. 15. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

általánosítasz. valamilyen tulajdonságú emberek a legjobbak.


gondold végig, hogy mitől a legjobb valaki? miben a legjobb? mi alapján vizsgálsz és kinek a véleménye szerint ez a fontos szempont?


vajon mindenki ugyanezek szerint a szempontok szerint rangsorol, vagy vannak egyéb szempontok is? vajon mindenkinek ugyanaz a nézőpontja, értékrendszere, fontossági sorrendje, stb?


a kérdésedre válaszolva, akinek a vörös hajú modellek tetszenek legjobban és akinek ez fontosabb minden más szempontnál, annak valószínűleg a vörös hajú modellek a legjobbak. másoknak meg mások...

2016. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi tudom kicsitt flegmán kérdeztem és ezt azért kérdeztem így mivel én is Vörös vagyok csak én a másik fajtábol ha érted miröl beszélek.
2016. jún. 16. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerinted ettől értelmesebb a kérdésed? érted mire gondolok?
2016. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán a szőke modellek meg mind hülyék?

Ne legyél már ennyire általánosító, primitív!

2016. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármely hajszínű modell lehet, lehet férfi, nő, és egyéb nemű-akár transzszexuális vagy interszexuális modell is! A kopaszságot sem kell kizárni- mivel a modellvilágban minden előfordul! És még meg sem említettem azt, hogy bármely etnikumból előfordulhat, lásd: Iman.
2016. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!