Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért csak a ronda mutáns...

Miért csak a ronda mutáns zsiráf lányok lehetbek modellek? Olyan csunyák és még gebének is kell lenni. Akkor miért panaszkodnak a magass lányok?

Figyelt kérdés
Mikor most ha a magass lányok a modell akkor az az ideál mutattok egy modelröl képett ami nálam kiütötte a biztosîtékott amugy meg bocsi ha megsértettem a magass lányokatt dehátga ezt gondolom...Amugy szerinten ironikus az a zsiráf mögöttexd

2016. szept. 13. 20:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
70%

Ez a lány neked hol ronda?! Én örülnék, ha ilyen arcom lenne. :(

Töpszli&sportos

2016. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, attól hogy téged baromira frusztrál, hogy csak 156centire nőttél, még nem kellene mindenkire rátámadni, leszólni, aki magasabb. Ők sem maguk kérték a méreteiket.
2016. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom ez troll kérdés vagy irigykedő tini kérdés?
2016. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

"ez troll kérdés vagy irigykedő tini kérdés?"


A kettő ugyanaz...

2016. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Uramisten kérdező..Miért nem tudod elfogadni hogy modellnek csak a magas és vékony lányok valók?? Fel kellene fogni, ezek tények, az ilyen magas alkaton mutatnak jól a ruhák. Nyilvánvalóan féltékeny és irigy vagy, ezért írtad ki ezt szánalmas kérdést..Fogadd el hogy alacsony vagy, esetleg még duci is, ezek miatt pedig abszolút nem vagy modellnek való. Hagyjuk meg a kifutókat a szép magas lányoknak, te pedig válassz valami más szakmát. :)
2016. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Inkább legyen vki gebe meg zsiráf, mint hogy ilyen botrány helyesírással írjon... hol tanulsz, istállóban a lovakkal? És ne jöjj azzal, hogy "telórólírtambocsikaaaa", mert az nem mentség arra, hogy a magast 2 s-sel írod pl. meg a tárgyragokat duplázod.


Amúgy meg:

- nem minden magas lányból lesz modell, nem mindegy, milyenek az arányai, a bőre, a haja, az arca... akiből meg nem lesz modell, az igenis szenved egy csomó dologtól. Ruhát alig lehet rájuk kapni rendeset olcsón, kevesebb pasiból válogathatnak, ha felvesznek egy magassarkút, már egy fejjel a tömeg fölött vannak, néha aránytalanok is

- a modellnek ruhafogas funkciója van, kiv. glammodelleknél meg fehérneműmodelleknél... a kifutón nyilván nem a 160 centis 90 kilós csajszik fognak flangálni, hanem olyan testalkatú nők, akiken a legjobban lehet látni magát a ruhát. Ott nem az a lényeg, hogy a modell hogy néz ki a ruciban, hanem hogy a ruci hogy néz ki

- vannak dolgok, amik igenis szépnek számítanak hpsszú idő óta, pl. a hosszú lábak

2016. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

26. vagyok:

ja, és én a 160 centis 90 kilós kategória vagyok, bevallom. De ha lefogynék, sem mutatna rajtam úgy egy ruha (amit a maga teljes valójában kell bemutatni a közönségnek egy kifutós bemutatón, aki nem az átlag Janka, hanem bizony a leghíresebb magazinok, buyerek, divatdiktátorok... ők nem azt fogják nézni, hogy jól áll-e a 160 centis kislánykának a ruha... nem, ők CSAK a ruhát nézik).

2016. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mert az okosok ezt találták ki. Örülj neki, hogy te nem vagy "ronda mutáns zsiráf", de hogy ilyen stílussal, viselkedéssel meg világlátással nem leszel vonzó az is biztos.
2016. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

203 cm vagyok, meg 136kg, én mi vagyok? Xd

F

2021. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!