Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért nem sikerül?

Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Több mint 13 modellügynökséghez regisztráltam be, hogy szeretnék ugye fotózást, meg ilyenek és ebből 5 eddig visszautasított és azt mondta, hogy "Köszönjük jelentkezésed de nem a te arcodat keressük gyere vissza jövőre..stb" pedig nem vagyok csúnya van rajtam pattanás igaz de nem sok magas is vagyok de kövér egyáltalán nem (57 kg vagyok és 174 cm) mégsem fogadnak el sehová.. Miért van ez? Velem van a hiba?

2016. okt. 22. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott van a válasz, "nem a te arcodat keressük". Lehetsz akármennyi bájos pofikájú, ha nincs benne valami karakteresség, egyediség (akár szétálló fogak, túl nagy/túl kicsi orr, furcsa tekintet), akkor ez nem a te munkád. Ne feledd, a modellkedéshez nem szépnek kell lenni, hanem alakíthatónak,+ pár olyan dologgal kell rendelkezni, ami nincs másnak. Mondj le róla.
2016. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normalis modellugynoksegnel nem tudsz regisztralni,hanem jelentkezel,es vagy felvesznek,vagy nem. Egyebkent ha nincsen kulonleges(en szep) arcod,akkor semmi eselyed. Hiaba vagy cuki es bajos,azzal ebben a szakmaban semmire nem lehet menni kb.
2016. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy modell legyél nem csak magasnak és vékonynak kell lenni. Te ezek szerint nem modell alkat vagy fogadd el. Majd lesz valami amiben jó leszel és szeretni fogod. :)
2016. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!