Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehet otthon felkészíte...

Hogyan lehet otthon felkészíteni magam a modellkedésre?

Figyelt kérdés

éves vagyok, és úgy döntöttem elszeretném kezdeni a modellkedést. Viszont szeretném itthon "felkészíteni" magam. Magasságom szerintem megvan hozzá, 174-175 centi vagyok.

tudtok pár tanácsot adni? :)



2016. nov. 1. 12:02
 1/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok :)
2016. nov. 1. 12:17
 2/6 anonim válasza:
0%
Mi a fenének akar mostanában minden kis tini modell lenni? Híres - már bocs - nem valószínű, hogy leszel. Ez a szakma nem abból áll, hogy ide-oda billegsz és mindenki csodál. Ne legyél "tömegcikk" és közhelyes.
2016. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Inkább tanulj. Hidd el úgysem lesz belőled modell. Ma már mindenki de tényleg MINDENKI modell akar lenni. De ez nem csak annyiból áll hogy lefotoznak párszor és híres leszel. Durva dolgok vannak a modellkedés mögött. Ha netalántán mégis modell lesz belőled ne számíts arra h sokáig így megy. Amint elkezdesz öregedni lecserelnek. Max 25 éves korodig megy a buli aztán hopp volt modell nincs modell. Ott majd rajosz h tanulni kellet volna, keresni egy rendes munkát. De ha te ezt akarod akkor nyugodtan tedd tönkre az életedet. Ráadásul attól hogy valaki vékony és magas nem lesz belőle modell. Ez nem így működik. De ezt majd úgyis megtapasztalod...
2016. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felkészíteni csak akkor kell magad ha pl. picit husisabb vagy, és le akarsz fogyni. Másképp nem igazán, bár nem értem mire gondolsz a felkészítés alatt.
2016. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Sportolj,es kezdj el atallni az egeszseges eletmodra. Figyelj oda az eddigieknel is jobban a bor es hajapolasra. Kb ennyi,ha felvesznek,ugyis adnak majd tanacsot az ugynokok,hogy mit hogyan kellene.
2016. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A felkészítéssel sokra nem mész otthon, amit tehetsz az az hogy elkezdesz rendszeresen sportolni és egészségesen enni, illetve magassarkúban megtanulsz járni otthon. Ne sétát gyakorolj, csak legyen biztos a járásod benne :)

Kihez akarsz jelentkezni utána? Szerintem az Estate Modellügynökség nagyon jó!

2016. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!