Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Győrben vagy környékén van...

Győrben vagy környékén van megbízható modellügynökség, esetleg egy profi fotós, aki portfóliót készítene nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves lány vagyok és már évek óta érdekel a modellkedés, viszont csak most kaptam erőt arra, hogy azt mondjam, igen bele szeretnék vágni!

Kérlek ne jöjjetek azzal, hogy sok hátránya van és igen ezekkel tisztában vagyok.

Győrben illetve környékén keresek modellügynökséget és egy fotóst. Sajnos eddig nem jártam sikerrel, a neten szinte semmit sem találtam. Minden lehetőséget Budapesten találtam.

Szóval gondoltam megkérdem, hátha ti tudtok javasolni valakit/valamit.

Előre is köszönöm!



2016. nov. 25. 15:05
 1/3 anonim válasza:
13%
Ijajj:D mit akarsz:D kis iskolàs hercegnő:D szerinted ki kiváncsi egy 15éves kislányra?:)
2016. nov. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 paradicsom31 ***** válasza:

Nem értem, minek ír ide olyan, aki nem tus kielégítő választ adni, helyette csak beleszól, és leszólja a kérdezőt..?

Honnan tudod, hogy hogy néz ki? Attól még, hogy tini, igenis nézhet ki úgy, akár egy modell, és igenis sokat ki lehet hozni belőle. Valahol el kell kezdeni.. Ha más szeretne lenni, teszem azt mezőgazdász, akkor meg olyan helyet keresne, ahol tanulhatja.. A modellkedés is egy hivatás. ..

Ne haragudj kérdező, hogy én sem tudok érdemi információval szolgálni. Remélem sikerül találnod a környéken.

2016. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Mielőtt lemondanál néznél kicsit utána a dolgoknak! ;) A lányok általában 14 éves kortól kezdenek modellkedni. Ki kíváncsi egy 15 éves lányra? Nagyon sok mindenki! Szerinted a tini kollekciókat és hasonlókat kin mutassák be? Hát biztosan nem egy 20 éves nőn.

Csakhogy felvilágosítsalak a lányok 24 éves korukban kiöregszenek a modellkedésből.

Attól még, hogy valaki 15 évesen modellkedni akar még nem csi.tri :D Képzeld nem vagyok tini k**rva, mert gondolom annak gondolsz..

de kiskoromtól modell szeretnék lenni és a kis negatív beszólásaiddal nem fogsz leteperni.. ;) követem az álmaimat és mindig is fogom. Erről ennyit.


A 2. válaszolónak pedig köszönöm :)

2016. dec. 1. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!