Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék-e gyermek (tini)...

Lehetnék-e gyermek (tini) modell 14/L?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval arról lenne szó,hogy egy 14 éves lány vagyok aki jelen esetben nyílván elsősorban a tanulás fogalkoztat.De nagyon sokszor gondoltam,hogy megpróbálnám a modellkedést 3dolog miatt

1.Kipróbálnám magam

2.Vékony vagyok és karakteres az arcom

3.Szeretnék némi pénzzel segíteni a családomon ugyanis nem vagyunk valami hű de tehetősek(félreértés ne essék de anya egyedül nevel minket es csak ő van nekünk es szeretnek kicsi penzt belecsurgatni a csaladi kasszaba)

Rólam még annyit,hogy ha esetleg erdekel a tanulmányi átlagom 4,7 és angolbol kítűnő vagyok.

Akkor néhány méretleírás,külső leírás:

Magasság:160cm

Testsúly:40kg

Lábméret:39cm

Lábhosszúság:94-95cm

Hosszú karok(64-65cm)

Hajam:hosszú hátam közepéig érő barna hullámos

Szemem színe:Barnás-zöld

Bőrőm:Hó(porcelán)fehér

Ajkaim:vöröses rózsaszin

Arcom:az orrom környékén van pár szeplő

Alapvetően nem tartom magam egy klasszikus szépségű lánynak,inkább az arcom karakteresnek mondható

Nagyon vékony vagyok homokóra alakkal.

Egyébként coltunk régebben egy Testnevelési Sport egyetemen ahol azt mutatták ki,hogy a végleges magasságom 170-171cm-er lesz

Folytatva a jellemzésem:

Az arcom is se nem babaarcu se nem a klasszik hanem kicsit mint a filmekben a tündérek (de nem hegyes manó fülekkel)

Mellem egyébkint nincsen😕Elől deszka vagyok 😔

De nem vagyok az a extra lapos

A combjaim feszesek és izmosak

Egyébként úszni szoktam.

Köszi azoknak akik végigolvasták!A durva,bántó kommentektől kíméljetek!

És az ,,esélyeimről''pedig várom a kommenteket!

Puszi



2016. nov. 28. 18:22
 1/10 anonim válasza:
15%
Lehetsz,ha csúnya vagy.
2016. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem küldenél magadról képet? Úgy könnyebb elmondani, hiszen az ajkaid, bőröd színétől, szemedtől nem lehet ezt eldönteni valakiről. Akár privátba is küldheted ha szeretnéd.

Egyébként a méreteid jók.

Viszont 14 éves kortól már nem gyerekmodell a modell. Ezt jól megfogalmaztam, de a lényeget érted. És ahhoz 170 cm min. kell, hogy legyél, a többi méret 90-60-90 min.

2016. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Tipikus hosszú kar,hosszú láb vagyok csak ez a fránya magasságom😕És nem tudnál esetleg olyan modell ügynökséget ajánlai akikhez mehetnék castingra a méreteim alapján?🙂Szerintem képet holnap küldök! :)

2016. nov. 28. 18:45
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
engem egy ugynokseg talalt meg 14 évesen, kaptam is egy éves szerzodest a fotozas után... csak a munkak 75%-a 18 even fekulieknek szólt. volt olyan is,hogy csak 18+osakat kerestek.:)
2016. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de amúgy ez attól is függ h merre laksz, stb. ki kell magad probalni:) de ne várj túl sok pénzt érte az elejen.
2016. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban is esélytelen. 14 évesen már felnőtt modell lehetnél. De nem lehetsz, mert nincs olyan alkatod és magasságod.

Jövő nyáron elmehetsz dolgozni, azzal besegíthetsz a kasszába.

De a modellkedés az elején amúgy is inkább befektetést igényel, ami vagy megtérül, vagy nem...

2016. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
S szerinted kép nélkül mit lehet mondani? Miért nem raksz ki egy képet magadról, és lehet valakinek megakad a szeme rajtad és kapcsolatba lép veled.
2016. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el diakmelozni egy év múlva, ne add el magad
2016. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem az a legjobb, ha karakteres az arcod, sőt. Jobb a kedvésbé karakteres arc, mert minden modellt ugyanolyanra sminkelnek úgyis. A magasságoddal van egyébként egyedül baj, a testsúly jó, a méretek jók, a melled majd megnő, meg te is nősz majd, a hajad normális, alapszíne, a szemed a leírás alapján ideális, ahogyan a mértedi is, kivétel a magasság. Csípő, derék méret? Az is kell. A fehér arc tökéltes, a szeplőket úgyis lesminkelik. A végleges magasságod előreláthatóan viszont egész jó, bár nem egy 18, de hagyjuk. Remélem, ha megnézel egy divatbemutatót, meglátod, hogy az extra arckarakterű lányoknak itt nem sok esélyük van, de a smink mindent megold. Fotózkodásnál kül.márkának meg kifejezetten jó. Nyilván eleinte alulról kell kezdeni. Sok sikert kívánok neked, de a divat világa kemény, hidd el, nem én, de valami másodunokatestvérem benne volt, nem akarom elvenni a kedved, vagy ilyesmi, csak ezzel is szémolni kell. Kiszállt (korodbeli, most 16 éves, 14 évesen kezdte), mert a szakmában piszkálták a súlya miatt (mert van dereka...Azonkívül pedig egy rohadtul vékony lány. nem egy csontváz, de tökéletes alakja van).

Ennyit, remélem, segítettem. De sajnos nem biztos, hogy attól, hogy ilyen, jónak mondható (nem vagyok egy olyan nagy zseni, de a környezetmben van két modell is, belőle egy külföldön eléggé elismert, híres modell, Rajzák Kinga. Így egy kicsit jártasabb vagyok a témában, de az ideális testalkatról való dolgokat így sem igazán tudom.)

De szorítok, hogy mindeképpen tudj segíteni a családodnak, ha így, akkor fuss be.

2016. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(Utolsó vagyok) Amúgy képpel még többet tudnék segíteni.
2016. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!