Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek kifutón modell? 18/f

Lehetek kifutón modell? 18/f

Figyelt kérdés

184cm/65kg vagyok. szerintem az arcom átlagos, vagy talán egy kicsit szebb az átlagnál.

amúgy mint egy kis zsebpénz kiegészítésként gondoltam rá


2016. dec. 12. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ez nem hétvégi diákmunka kategória.
2016. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és iskola után, ha komolyabban tudnék készülni rá?

még van másfél évem, de nem akarom félbeszakítani a tanulmányaim. a biztost nem hagyom ott a bizonytalanért

2016. dec. 13. 06:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Mire odakerülsz (amit kétlek átlagos arccal), már végzel a sulival.
2016. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zsebpénz kiegészítés??? Ez annál komolyabb... Egyébként meg a modellek világa nem pofonegyszerű, hiába hiszi bárki azt (olvass utána neten). Egyébként meg ezt kép nélkül nem tudjuk megmondani, még az infó is kevés amit leírtál magadról. Ajánlom kérdezősködj az ügynökségeknél, ne gyakorin, mert mi ezt ennyiből nem tudjuk megmondani, pláne látatlanban. Néhány ügynökség amit ajánlani tudok: Visage, Attractive, Icon, Diary, de nézd meg ezt az oldalt: (bár itt is szerintem az általam felsoroltak lesznek írva, de olvashatsz róluk részletesen) [link]
2016. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

-184 alacsony

-Atlagos arc? Eselytelen.

-Zsebpenz kiegeszites... Ez egy komoly munka,fogd mar fel! Plusz zsebpenzert menj el dolgozni a Mekibe vagy szorolapozni.

Komolyan,olyan tudatlanok vagytok...

2016. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már...

Végig lehet nézni hatszáz féle ügynökség hatszáz féle modelljét, tele vannak egyszerűen ronda, tuskóképű, mindenféle figurákkal. Azt mégis bekönyökölték oda magukat.

És nem a 190 hozza meg valaki szépségét, ha az nincsen neki. Ahol ebből áll az elgondolás, ott nem értenek a dolgukhoz. Nehogy már magyar viszonylatban a 184-gyel valakinek ellenvetése legyen. Pláne, ha még jóképű is az illető.

2016. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolso,sugarzik a hozza nem ertes a szavaidbol.

Igen,sok "furcsa" karakrert latni,mint modellek. Tudod miert? Mert kulonlegesek,es nem atlagosak vagy ilyen tucat szepfiuk.

Az meg,hogy magyar viszonylatban ki milyen,edes mindegy. Hidd el nekem,hogy vannak 190 centis iszonyat jo fiumodellek,senkinek nem lesz szuksege egy 184 centis atlagos fiura.

2016. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!