Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek szép vagyok?

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretnék modellkedni majd, de nem igazán tartom mostanában magam szépnek, mert sok kritika ért az utóbbi 2-3 hónapban, szerintetek szép vagyok ? Itt van 4 kép ^-^:


[link]


[link]


[link]


[link]



2017. jan. 9. 09:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó két képet felesleges volt feltenni, mert abból semmit nem látni.

Nem vagyok egy szakértő de szerintem modellkedéshez nem megfelelő az alkatod. Kicsit duci vagy hozzá. Arcra nem tudok mit írni, mert a modellek többsége nem szép nő, csak vékony, magas alkattal rendelkeznek.

2017. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Iiigen tisztában vagyok vele, vannak plus size modellek is , és nekik pl az arcuk nagyon szép, de azért köszi a véleményt ^-^
2017. jan. 9. 09:36
 3/28 anonim ***** válasza:

Igen vannak plus size modellek. De te oda sem lennél jó, mert ahhoz nem vagy elég plus soze méret. Sima modellnek meg a mostani méreted nem megfelelő.

Ha modell akarsz lenni, vagy leaglábbis esélyt akarsz magadnak, hogy az lehess akkor sportolj, és törekedj arra, hogy megfelelő méretekkel rendelkezzél. A jelenlegi állapotodban nincs esélyed arra, hogy modell légy.

2017. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Atlagos vagy.


Felejtsd el a modellkedest, inkabb keress valami rendes munkat.

2017. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért akar minden kislány modell lenni amikor még magáról se tud értelmes képet csinálni?

Szép arcod van, de ez a modellkedéshez édes kevés. Keress valami hasznosabb szakmát amiből meg is tudnál élni

2017. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Miért akarsz modell lenni,mi vonz benne?
2017. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#6 mindig elgyönyörködöm bennük és nem tartom magam elég szépnek...igen tudom h szét vannak szerkesztve meg ilyesmi, de hat basszus pl Palvin Barbi hány híres emberrel találkozott, hány ember szereti őt, hány embernek példaképe?... igazából szépnek látnám magamat ha elmennék egyszer egy jó fotózásra és az én képemet állítanák ki a ruhaüzletelben h "na neki jól áll ez a ruha"
2017. jan. 9. 09:58
 8/28 anonim ***** válasza:
31%

"de hat basszus pl Palvin Barbi hány híres emberrel találkozott, hány ember szereti őt, hány embernek példaképe?..."


Kabe ki nem xarja le Palvin Barbit? Az emberek 90%-a azt sem tudja hogy a vilagon van, es azon kivul hogy butan csucsoritve meg pucsitva beall a kamera ele semmit sem tett le az asztalra.


Egy joerzesu ember inkabb keruli ezt a huspiacot, nem oda akar kerulni...


Draga, te nem vagy egy Palvin Barbi, soha nem is leszel, csinalhatnak rolad akarmilyen jo fotot. Tenyleg nem tudsz mast elkepzelni az eletben mint kvazi prostitualni magad?


Ha a lanyom lennel akkor nagyon szegyellnem magam.

2017. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nemnemnem-...akk nagyon félreértettél, kitűnő vagyok jelenleg és a pszichológia valamint az orvostudomány is érdekel, én csak megkérdeztem, hogy elmennék e modellnek, vagy szép vagyok-e, mert nincsen önbizalmam, és hogy ez jogos -e :)
2017. jan. 9. 10:07
 10/28 anonim ***** válasza:
72%

Kedves arcod van, de ne ezeket a lányokat tedd meg példaképnek.

Nem értek el semmit, csak van egy csinos pofijuk meg jókor voltak jó helyen és ennyi. Az árnyoldalakról persze soha nem beszél egyikük sem.

Legyél inkább okos, intelligens, művelt lány, hidd el, az többet ér mindenféle sallangnál.

2017. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!