Lehetek modell?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, karcsú lány. Régi vágyam modellnek lenni. Viszont nem vagyok biztos benne hogy elég jó lennék oda. Mert van egy évfolyamtársam aki 5 centivel kisebb mint én, 43 kg, szép hosszú haja van, kedves arca és vékony dereka. Viszont neki aránylag nagy a melle és modellkedik.

A magasságom 160 cm, 47 kg vagyok, mellem alattig ér a hajam, a mellbőségem 85 cm, derekam 65, csípőm pedig 90 cm. Úgy tudom hogy a modelleknek 90:60:90 az arány, de én nem vagyok ennyi. Az évfolyamtársam teljesen megfelel az elvárásoknak, és nem mellesleg örök kedvence a fiúknak ;)

Én ezekkel az arányokkal lehetek modell?



2017. jan. 15. 13:56
 1/8 anonim válasza:
Ha ezek mellett van még szép arcod, jó kisugárzásod, és magabiztos vagy.... Szerintem simán. :)
2017. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
160 cm-rel sosem leszel modell
2017. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg fotómodell lehetsz...
2017. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss.De az osztálytársad 155 cm-el melyik modell ügynökségnél van? Akkora kamu...te meg el is hiszed. 16 évesen már 173 cm fölött kell hogy legyél, de a legjobb ha 174-178 cm vagy.Vagy férre írtad hány cm vagy?És komolyan szeretném ha erre válaszolnál, főleg hogy hol modellkedik az osztálytársad.
2017. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam el, így van legalább is nekünk ezt mondta. Az mondta hogy valami budapesti modellügynökségnél van. Győriek vagyunk.
2017. jan. 15. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy éve 158 cm-esen engem is hívtak modellkedni, de eég sikertelen a cég, külföldre sztem ki se jutottak még.
2017. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
.16 évesen 160 cm vagy, nem hiszem, hogy most lehetsz, de ha pár év alatt nősz min. 12 cm-t, akkor próbálkozhatsz.
2017. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tuti hogy hazudik a barátnőd.Ennyivek csak a elhúzós ügynökségek veszik fel magyarul amik kamuk.Azért megkérdezhetsz ügynökségeket pl az Icont vagy vm dr úgyis azt fogják írni hogy alacsony vagy.Nekem is ezt mondták (165 cm) és hogy majd ha elérem a megfelelő magasságot jelentkezzek.De 16 évesen úgysem fogok már magasabbra nőni.El kell neked ia fogadnod hogy SOHA nem leszel modell.
2017. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!