Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha fiúként modellkedek az...

Ha fiúként modellkedek az gáz? Lehet ismeretséget szerezni vele?

Figyelt kérdés
Nos az van hogy 14 éves fiú vagyok.Instagramranszeretek kepeket feltölteni és mivel saját magamnak csinálom időzítővel beállítva az iPhoneommal így eleg jol sikeredik és a lany osztalytársaim azt mondják hogy jó képeim vannak és hogy próbáljak meg modellkedni.Fiúként mennyire gáz ez?Bár ha lesz tehetségem hozzá biztos jó lesz minden.Illetve ha katalógusokba cimlapokra felkerülök lehetek akár ismertebb is például interneten?(Az ügynökség oldalán olvastam hogy felkerülhetek akár oda is):)(Gondolok itt 5-6 ezer követő itt ott stb)Előre is köszi.:)

2017. jan. 16. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elég nyomi, langyi külsőd van, simán lehetsz híres modell:

[link]

2017. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lennének férfimodellek, csak próbababákon tudnák bemutatni a férfiruhákat.
2017. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

elöszőr is a modellkedés nagyon komoly szakma.

ha tényleg emelett határozod el magad , nagyon a toppon kell lenned. mind alkatilag , mind szellemileg.

Ha megjelensz az újságban arra felkel készülj , hogy mindenki ismerni fog. Az utcán mindenki felismer majd.

Egy jó tanács , ha álmod a modellkedés ne add fel az álmod.

Ha csak ismertség miatt akarod akkor szerintem felejtős.

Ja amúgy nem szégyen a modellkedés.

2017. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne szégyen? Én is modellkedem, a méreteid nagyon számítanak. Fiúknál nem tudom pontosan a méreteket, nézz utána. Hány cm magas vagy?
2017. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!