Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 170 cm alatt teljesen lehetetl...

170 cm alatt teljesen lehetetlen a modellkedes? Ha a parmétereim am alkalmasak de nem vagyok ilyen magas?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék modellkedni. Minden álmom valóra válna, beutazhatnám a világot és a magazinokba szerepelhetnék.

De 164 cm/45kg igy szoba sem állnak velem?

Szeretnék jelentkezni valamelyik ügynökséghez, de félek a magasságom miatt nem fognak velem szóba állni..

Egyébként nincs kikötés egyik honlapn sem hogy csak 170 felett lehet, de gondolom ez alapdolog.

Habi ügynökségekben nem gondolkodok, a Visage, Attractive, VM jöhet csak szóba.


2017. jan. 19. 19:01
 1/7 anonim válasza:

Pedig úgy hallottam, hogy 170, vagy 175cm magasnak kell legyél ahhoz, hogy modell lehess!

Hány éves vagy?

Ha gondolod, írj privit!


17/L

2017. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
42%

"Nagyon szeretnék modellkedni. Minden álmom valóra válna, beutazhatnám a világot és a magazinokba szerepelhetnék"


Gratulálok az álmaidhoz :D Ja és pici vagy

2017. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
38%

Nem állnak veled szóba, mert pici vagy (legalábbis ehhez). Ez van, keress más álmot, valami megvalósíthatóbbat és értelmesebbet.

Amúgy én is ilyen magas és súlyú vagyok :D

2017. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kis magassagu lany baratom, akinek szepnek talaltak az arcat es az alakjat, kb annyira lehet magas mint te, es hivtak modellkedni. Szoval Magyarorszagon ha tetszesz valakinek, akinek eppen kellesz akkor lehetsz, de vilaghiru ilyen magassaggal nem hiszem. De ilyen kisebb vallalatoknal lehet. :) egy probat meger, megis mit veszithetsz?

Regebben meg az is kikotes volt, hogy gebenek kell lenned, manapsag mar vannak olyan holgy modellek is, akik molettek.

Sok sikert, es ne add fel.

2017. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én az Iconnál vagyok, ha gondolod írj, mivel ez nem csak ennyiből áll. Külföldön is voltam már, ha azt hiszed kamu.

Hány éves vagy? Lehet, hogy nőni fogsz még.

2017. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom de ilyen magassággal nem fog összejönni ebbe jobb ha beletörődsz. Hány éves vagy? Van rá bármi esély hogy még nősz?
2017. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

fotómodell, glamour-modell, hostess lehetsz

de fontos az arányos alak

2017. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!