Lehetek modell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok,190cm,babaarcú sokak szerint helyes én nem mondom magamra. 80kg. Viszonylag izmos és mellé szálkás(kockás has) Szeretnék modell lenni hogy tudnám ezt megvalósítani?



2017. jan. 19. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem itt kell megkérdezni hanem egy modellügynökségnél.

Pl: [link]

2017. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idős vagy már hozzá, illetve nagy a súlyod is. Mik a méreteid? Tudsz angolul? A családod beleegyezne? Felhagynál a magánéleteddel érte?
2017. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a súlyom egyátalán nem nagy mert nem nézek ki annyinak hanem full szálkás vagyok 20-as testtömeg indexel
2017. jan. 20. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Jolvan nem kell bizonygatni semmit.Csak azt nem értem ha te ennyire tudod hogy jó a magasságod,a súlyod, az életkorod akkor minek teszed fel a kérdést?A vm model-nel tedd fel askon facebook/insta fiókkal eggyütt majd eldöntik ők hogy mi a jó.Ja éd egyébként túl magas vagy.Igaz hogy 173 tól lehet de 190 már nagyon sok.
2017. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xx.Be.Happy.xx ***** válasza:

ha lány vagy, esélytelen, a magasságod tíz centivel több a maxnál, a kilóid alapján pedig szintén lehetetlen (tudom, nem azok számítanak, de a nyolcvan mindenképpen sok, akkor is, ha izom, a centik a fontosak)

ha fiú vagy, hajrá, küldj valahova egy jelentkezést

2017. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!