Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ilyen alakkal jo lennek...

Xx.Be.Happy.xx kérdése:

Ilyen alakkal jo lennek modellnek, vagy ne? (Bovebben, keppel egyutt lent. )

Figyelt kérdés

Ez meg nyari kep, ezert vagyok itt-ott barnabb (azota kikopott, tudom, hogy a modelleknek feher bor kell). [link]

Es az lenne a kerdes meg, ha a csipomrol tiz centit le kellene dolgozni (soha eletemben nem csinaltam meg ilyen "na most egeszseges leszek" dolgot), megprobaljam-e, vagy ugy mar tul sovany lennek es az egeszsegtelen lenne? Uhh, ertitek.



2017. jan. 29. 14:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Uristen nagyon nagyon vekony vagy, szerintem ez mar egyaltalan nem egeszseges...
2017. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez már szerintem is túl vékony.. Én szeretm a vékony lányokat, de ez picit talán túlzás már. Ne fogyózz semmiképp. Így sem vagy rossz, de ennél már csak teltebb legyél. Vékonyabb semmiképp.
2017. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Gebe vagy. És viccesek a 10 cm hosszú lábujjaid.
2017. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
szerintem, nem4 Bocsi.
2017. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez már túl vékony modellnek is. A derekad aránytalanul vékony a tested röbbi részéhez képest.
2017. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem pont jó a modellkedéshez az alakod,de a magassag is fontos! Hány centi vagy?
2017. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, akkor leszurtem azt, hogy nem kene fogynom (vagyis hogy az elmeletileg nem lenne egeszseges, hm).

Egyebkent csak arra valaszolnek/reagalnek, hogy ez mar nem egeszseges: egeszseges vagyok (oke, jelenleg kicsit meg vagyok fazva, de shh), nem eheztetem magam, meg csak nem is eszek egeszsegesen, szimplan a genetika es a sport miatt nezek ki igy. :)

De amugy arra lettem volna kivancsi, hogy az a tiz centi le lenne e dolgozhato (uh, de butan hangzik ez a mondat).

Plusz: a labujjaim nem tiz centisek, csak kicsit furcsak es nem mozognak, egesz szorakoztato rajtuk szornyulkodni. Hobbim, lol.

2017. jan. 29. 14:44
 8/20 A kérdező kommentje:

Otos: igen, az aranytalansagtol en is parazok, a labaim se olyan hosszuak, mint a modelleknek - szerintem.

Hatos: 182, meg pont hatareset.

2017. jan. 29. 14:46
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Micsoda zongoraláb :D
2017. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
szerintem igen, bár a modelleknek általában tényleg más a testfelépítésük, hosszabb a lábuk és rövidebb a felsőtestük, de te is jó vékony vagy. szerintem a csípődből nem lehetne úgy centit lefaragni, hogy ne nézz ki betegesnek, meg akkor ugye máshonnan is lemenne. honnan vetted ezt a 10 centit?
2017. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!