Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Az Icon tényleg mindenkit...

Az Icon tényleg mindenkit felvesz?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is van ott, állítólag nagyon sok modelljuk van,, alacsonyabb lányok is. A magasság határ is csak 167cm, a jelentkezéshez(ezt irjak az Fb oldalukon). Létezik hogy 170 cm alatti, körüli lányokat is felvesznek? Vagy miért ennyi a magasság határ? Tudom, hogy az arc is számít, de én úgy tudom, hogy a profi ugynoksegeknel, akik komolyan vesznek, 170, de inkább 172 a nagyon alacsony magassághatar.

2018. máj. 10. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon ritka,hogy 170cm alatti lányok után is érdeklődnek. Én 2015 óta járok versenyekre és fotózásokra is. 176 centi vagyok, de így sokszor azért csúsztam le egy-egy fotózásról,mert "alacsonynak" számítok. Amúgy nagyon magas nők/lányok vannak. Nálam kisebbett nem láttam még soha. A minimum a 170centi a legtöbb helyen,de nem csak ez számít. Nézik a kilót,milyen az alkatod,de ott mindent lemérnek derék csípő stb az arci NAGYON számít szintén. Nem a szépre hanem a különleges karakteres arcokra kíváncsiak. Voltak tök szép lányok akik csak az első három körben jöttek a fotózásokra, de későbbiekben nem engedték őket tovább.
2018. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a kilók egyáltalán nem számítanak, csak a kormeretek. Utolsó te az Iconnal vagy? Ha igen,Tényleg sokan vagytok?
2018. máj. 10. 14:44
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Most 10-en vagyunk akiket fotóznak velük egy helyen vagyok. Én vagyok a "legkisebb" mindenki rajtam kívűl 178 felett van.
2018. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem ott vagyok. Én Bosniában vagyok most fotózáson :) De számít a kiló is. Mindent néznek majd meglátod.
2018. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De nem úgy ertem hogy most hol tartozkodsz, hanem hogy melyik ügynökségnél vagy szerzodve XD😂
2018. máj. 10. 14:50
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
V.M.H. a Visage
2018. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A VMH mit jelent? Akkor. Visagenal vagy?
2018. máj. 10. 15:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... az icon egy vicc, fogjuk mar fel.
2018. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

első, amiről te beszélsz az nem profi divat modellkedés. Vess egy pillantást a vm oldalára, mndjárt képbe kerülsz mik követelmények és h kéne kinézni. Kérdező, az Iconnál akkorát esett a színvonal h lassan már a gagyi ügynökség kategoriaba kerül.

Azok a lánaik akik magasak voltak és csináltak normális munkat (fejed domi, koszegi anna, jakab viki) most azsiaban gagyiznak vagy nem csinálnak semmit.

2018. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora marhaság ez, istenem. Nektek komolyan ez az életcélotok, hogy ezt csináljátok? Nagyon szomorú.
2018. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!