Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Aki a VM-nel van vagy van...

Aki a VM-nel van vagy van kozelebbi tapasztalata veluk, mi a velemenyetek roluk?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

A vm nel dolgozok, mint model.

Nyugodt szívvel tudom ajánlani.

Mo-n kB 3 4 komolyabb ügynökség van. Ilyen a vm visage diary. Talán még icon(náluk rengeteg modell van és nem nagyon foglalkoznak velük, meg a nevüket se tudják) attractive face fiúknak wam.

Ha (lány) 174 185 között vagy kb 90 60 90es mérettel és szép arcal akkor bármelyikhez van esélyed. Ha belföldi, kisebb munkákat akarsz akor jöhet bármelyik, viszont (Newyork London Milánó Párizs) fashion weekre toronymagasan a vm küldi a legtöbb modellt. Más ügynökség küld kettőt hármat legjobb esetben ötöt de a vmnel ez szinte mindig 10 fölött van. A legjobb ugynoksegekkel dolgoznak világszerte és itt most tényleg a legjobbakrol van szó, (pl img elite premier dna stb.) viszonylag kevés modellel (durván 60) foglalkoznak de azok mind külföldre járnak rendszeresen és jól megelnek belőle. Ne parázz rá a jelentkezésre, akár küld el több ügynökségek is és ha szerencsés vagy akkor válogathatsz, de semmi képpen ne izgulj túl vagy esetleg ne jelentkezz, bátran próbáld meg😉.

Remélem tudtam segíteni. Ha van bármi kérdésed nyugodtan írj itt vagy akár privátban.

2019. júl. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A fentebbi válaszoló biztos befutott, mert nekem még a poláimat is elcseszték, már lassan egy éve nem utaztam...de mindent megteszek érte. :(
2019. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!