Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha 169 cm vagyok, széles a...

Ha 169 cm vagyok, széles a csípőm, és mivel kerek vagyok nincs derekam, hordhatok lenge nyári ruhát? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

mint pl ezek:

[link]


2010. júl. 12. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fazon, amit linkeltél pont jó. Főleg, ha nem akarod kiemelni a csípőd. Nekem is széles, én is a közeljövőben akarok ilyesmi ruhát venni. Olyasmi, mint az első, csak a mell alatt szélesebb részen szűkebb (ahol az öv van), és más a mintája.
2010. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezek tökéletesen állnának sztem, de mindenképp próbálj fel több különbözőt és akkor kiderül, melyik fazon a legideálisabb. amiket linkeltél, azok tipikusan olyan darabok, melyek mindenkinek jól állnak. nekem is van egy kisebb-nagyobb pocim, nekem még az ejtett fazonú ruhák is jól állnak (tudod, aminek a dereka bő és lóg picit a csípődön, onnan meg picit szorosabb vagy épp fodros vagy vmi). fontos, hogy mivel te is magas van, térd felett végződőt vegyél, mer a többi összenyom és a lábat is előnytelenül formálja (tapasztalat :)). sok sikert a vásárláshoz:)

22/L

2010. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, olyan tunikát vásárolj, vagy rucit, ami mell alatt megkötős, vagy öves, és aztán bővül. Kiemeli a mellett, és takarja a derekat:)
2010. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha azt is belevesszük, hogy a felsőtestem magas, a lábaim pedig rövidek(kb ugyan akkorák, mint a felsőtestem a fejemmel együtt) akkor is jó?
2010. júl. 12. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!