Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek Pull&Bear, Bershka...

Szerintetek Pull&Bear, Bershka vagy Zarába érdemesebb ruhát venni? Ti melyiket szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy kaptafa mindegyik, úgyhogy barmelyikben vásárolhatsz. Különbség max a célközönségben van.
2019. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,jártál-e már ezekben az üzletekben,de ha igen,nem tűnt fel,hogy eléggé hasonlít?

(Ugyanaz a spanyol gyáróriás gyártja

üzletek ruháit)

Bár nekem a Zara egy kicsit jobban tetszik.

2019. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Zara.
2019. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ, melyik stílus tetszik.

Inkább veszek Inditex márkáktól ruhákat, mint a túlárazott, de ugyanakkor hullagagyi H&M-ből. Amit ezektől a márkáktól vásároltam évekkel ezelőtt, még mindig ruhák, ellentétben azokkal a más fast fashion rongyokkal, amik egy mosás után viselhetetlenek voltak.

Én a három közül talán a Bershkára vagyok leginkább rákattanva, mert idén nagyon extra dolgaink voltak, amik passzolnak a stílusomhoz, - elegáns, egy kicsit alteros és vagány, de ugyanakkor kényelmes.

A Zara nagyon vegyes. Olykor találok olyan darabokat, amiket inkább kifutón látna viszont az ember, nem hétköznapi életben, de nagyon szeretem a kabátjaikat, ruháikat és a szezonális kiegészítőiket, mint pl. a kalapok, sapkák, övek.

Nagyon sokáig meg voltam győződve, hogy a Pull&Bear túl sportos számomra, amit még mindig így gondolok, de az utóbbi időben volt jópár nőiesebb dolog is, amire azonnal ráugrottam, - citrom mintás felső + nadrág szett, elegáns (mű) velúr kabát.

2019. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg hogy mit akarsz venni, Peldaul ha kicsit elegansabban akarsz feloltozni akkor nyilvan a Zara, de egyebkent ez egyenfuggo hogy melyiknel erdemesebb ruhat venni.. En szemelyszerint benezek ezek kozul akar mindnehova es akkor majdcsak megtetszik valami :)
2019. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj be egy Pesti plázába és nézz körül mindegyik üzletbe. Mindenkinek más az ízlése nem lehet egységes választ adni. Egyébként nekem Pull and Bear illetve Zara tetszik legjobban. De Bershka sem rossz. Azaz mind a 3ból vennék ruhát.
2019. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Mindegyiknek az Inditex az anyavállalata, úgyhogy ugyanolyan minőségű mindegyik, más a célközönség.

Hozzám stílusban a Zara áll a legközelebb. A másik kettő nekem kislányos, de én nem is tini vagyok.

2019. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Zara!
2019. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Plüssfigura válasza:
Pull and bear
2020. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!