Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Katolikus vallásos gimibe...

Katolikus vallásos gimibe nagyon gáz a necc zokni? Kihívó? Csak a szaggatott mom jeansom alól lógna ki, alul csak, mivel zokni. Ti mit gondoltok a necc zokniról/harisnyáról?

Figyelt kérdés

Így néz ki: [link]


Kb. ilyen fél centis lyukak vannak rajta. A suliban egyébként tilos a műköröm, a spagetti pántos póló, a túl rövid szoknya/nadrág, hajfestés, haspóló stb.,

de ezeket a szabályokat a diákok előszeretettel megszegik. Szerintetek lenéznek/megszólnak érte majd?



2019. aug. 25. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Én is megszegném. Avitt, felesleges korlátozások.


A necc zoknival pedig semmi gond nincs. A helyi egyházi gimi igazgatója például nőket molesztál... Abból mégsem lett ügy. Bezzeg, ha valaki necc zoknit merészel viselni!!

2019. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Vallásos gimibe járok, senkit se érdekel, ha valaki ilyenben jár.
2019. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Nincs ezzel semmi baj, egyáltalán nem kihívó, nem olyan, mintha neccharisnyát vennél fel miniszoknyával és tűsarkú cipővel, teljesen rendben van.



Én sem értettem ezeket az értelmetlen tiltásokat, pedig én nem katolikus suliba jártam. Tilos volt nálunk is a spagettipántos póló, meg a sort, de bezzeg arra, hogy egyesek kb. köldökig kivágott felsőt viseltek, egy tanár sem szólt. Mindig is szerettem volna színes (rózsaszín, lila) hajat, de a házirend nem engedte. Nem értem ezeket az értelmetlen szabályokat, teljesen korlátozzák a szabad önkifejezést, pedig pont a középiskolás kor az, ahol ki lehetne próbálni ilyen extrémebb dolgokat, hiszen később, ha bekerülnek a munka világába, úgyse lesz lehetőségük erre. Na bocsi az OFFért, de úgy éreztem ezt most ki kell írnom magamból.


Egy húsz éves hívő katolikus lány

2019. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Én is vallásos gimiben jártam,nyáron amikor már iszonyat meleg volt mi is mindig megszegtük a szoknya hosszott illetve a zárt felsőt,szerintem ezzel még semmi baj nincs nyugodtan vedd fel.
2019. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs vele baj. Ilyen necc zoknit én fiúként is fel szoktam venni skinny farmerhez, és még senki nem szólt érte. :)
2019. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
A szaggatott farmer feltűnőbb lesz, valószínűleg...
2019. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Én is azt mondom, mint a #7, csoda, ha nem kötnek bele a gatyába.

Mondjuk attól is függ mennyire szaggatott

2019. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Hova jársz? Város is elég
2019. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem nagyon látnák a necc zoknidat. Mellesleg okuk sem lehetne szólni miatta. Nekem személy szerint nagyon tetszik:3. Mondjuk egy necc harisnyáért meg egy szaggatott nadrág komboert biztosan szolnanak. Sima gimiben pedig sokan megneznenek. Meg az utcan is!:D. Egy szó mint száz: hord nyugodtan a necc zoknit 😊

19f

2019. aug. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Az egyházi középiskolák hajlamosak túlságosan korlátozni a tanulóikat, pl. az öltözködés terén is. Egy kis lázadás nem árt. :-) Szerintem nyugodtan felveheted.
2019. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!