Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fontos az, hogy jól nézzünk...

Fontos az, hogy jól nézzünk ki edzés közben is?

Figyelt kérdés

Mostanában megszaporodtak az olyan emberek edzőteremben, akik a legmenőbb cuccokban nyomják. (Pedig nem egy Cutler teremről van szó :D) Srácok pl. bokanadrág-fura fehér cipő kombóban melleznek, csajok meg belőtt frizurával minél szexibb és lengébb szettben lépcsőznek, mindkét nemből vannak páran, akik parfümfelhővel jönnek be - na ez a része már eléggé szar.

Senkit nem zavar egyébként.

DE! amit nem értek: több helyen hallom és olvasom (ismerősök, fórumok), hogy aki ilyen módon "kiöltözik", az nem is edz, mégis rengeteg ilyen embert látok (=ellentmondás?), hogyisvanez. Tehát ezért a kérdés. Ti hogy gondoljátok? Ti szerettek jól kinézni edzés közben is? :)


2019. aug. 25. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod, van aki ismerkedni is megpróbálna, ha elmegy egy ilyen helyre. Mégis mit veszíthet?

Ha lemegyek futni nem sminkelem ki magam, nem fújom be magam parfümmel. Igaz, kondiba se járok, nem látom értelmét.

2019. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
Persze, én szarni is frakkban megyek.
2019. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ha kifejezetten edzeni megyek, akkor nem szoktam sminkelni. De amúgy ha máshonnan mentem oda, mondjuk a nap közepén van időm edzeni, akkor nem mosom le, max korrigálom a végén, ha lejött. Nem lenne időm újra csinálgatni. A hajam mindig össze van fogva, max ha göndörítve volt, akkor tűnik belőttnek, de az nem kifejezetten a konditerem miatt van. A parfűmömet is szerintem úgy lehet érezni, hogy már eleve rajtam volt. De biztos van, aki direkt edzéshez is magára fújja, hogy ne érezzék, hogy büdös lesz.

A ruhákat illetően, én motiváltabbnak érzem magam ha jól néznek ki, szívesebben megyek el edzeni. Gondolom azért, mert nő vagyok :)

Én nekem eléggé szar érzés az, hogy folyik rólam a víz, amig más nőket alig látok izzadni. Tehát akkor már a többire is akarok adni, ezért figyelek oda.

2019. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam erre azért különösen figyelni,mármint az edző ruháim nyilván úgy választom,hogy tetszenek meg illjenek egymáshoz,de pl sminkben sosem edzek.A szemöldököm kivan tetoválva úgyhogy az mondjuk mindig fix,de azt nem tudom lemosni.😄
2019. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez azért van, mert az emberek manapság nem az egészségük, fizikai erőnlétük miatt járnak edzeni. Hanem kizárólag a külső miatt. A másik nemnek való kényszeres megfelelés az ok. Több kondis haverom is meséli, hogy a csajok ott vadásznak maguknak eltartót meg dugópajtit.
2019. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én edzeni a legolcsóbb göncökben szoktam, kivéve a cipőt
2019. aug. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy nézek ki edzés közben, csak a cél lebeg a szemem előtt.

N

2019. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!