Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akiket vékony derék-sz...

Lányok, akiket vékony derék-széles csípővel áldott meg a sors, hol vesztek nadrágot? Nekem kínszenvedés a nadrág vásárlás.

Figyelt kérdés

Ami csípőben jó, az derékban lötyög. Még övvel sem néz ki jól ahogy ott torlódik az anyag.

102 cm a csípőm és 64 a derekam. Hulyen érzem magam ilyen arányokkal, a mellem sem nagy, hogy javítson az összképen.


2019. szept. 27. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Francokat. Nekem például semmilyen szoknya nem áll jól, 50 kilós koromban is úgy néztem ki mindegyikben, mint egy ténsasszony.
2019. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindíg bevetetem a derekát.
2019. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem ennyire vékony a derekam (~70cm), de a csípőm szintén széles, ez 95-100cm körül van. Ráadásul még a lábam is rövid. Én is nehezen találok normális nadrágot így:(
2019. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Nincs lelőhely, egy rakás boltot és annak termékeit kell nézegetnem, hogy valami olyat találjak, ami jó is. (sose szerettem vásárolni, most sem)


Általában minden nadrágból le kell vágni(vagy le kéne) 10 centit.

Ami derékban jó, az vádliban kiszorítja az életet belőlem, vagy fel sem jön. Ami lábon jó, az csípőben nagy. Ami mindenhol jó az derékban nagy.


Most vagy én vagyok amorf vagy azok akikre ezt tervezik.


Érdekesek a pálcikalábú, vastag combú, estleg kis fenekű(vagy épp nagy), de széles derekú termékek. Némelyik olyan, mintha egy tölcsérre akarnák ráadni.

2019. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Levi’s,Dsquared2.
2019. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég nehéz nadrágot találni.

Nekem azért szerencsére nem ilyen széles a csípőm, 88 cm, a derekam hozzá 65. De azért még így is elég széles, a derekához képest.

Ami vékonyabb anyagú,nem farmer nadrág mindben nagyon széles a csípőm, és a csipőnadrágba is. A farmerekhez mindig őv kell, mert ami a csípőmön jó lötyög a derekamon. Viszont azt vettem észre hogy a fekete és a magasított derekú nadrágok előnyösek.

2019. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nadrágjaim 90% turiból van, valahogy a külföldről behozott nadrágoknak más (számomra jobb) a szabása.
2019. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!