Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ünneplőben pasizni?

Ünneplőben pasizni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha odamegyek ünneplőben egy lányhoz az utcán, több esélyem van, mint hétköznapi ruhában?

2019. dec. 18. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Őszintén? igen.

És lehet azt mndani, hogy ez felszínesség, de attól még igaz

2019. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Bár amíg ünneplőnek mondod az öltöny-nyakkendőd, addig nem vagy még elég érett, hogy barátnőd legyen, akárhány éves is vagy
2019. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Lányhoz pasizni?
2019. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hopp...fiúhoz, bocsi. x"D
2019. dec. 18. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem lehetsz csini. Mit értesz ünneplő alatt?
2019. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy katyvasz amit írtál,szinte értelmezhetetlen...
2019. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, ha lány vagy, és az utcán(!) odalépsz egy pasihoz, és nem szakadt-rongyos öltözet van rajtad, meg értelmesen és értelmesnek nézel ki alapból, akkor már tiéd is a randi kb., feltéve, ha nincs barátnője (vagy nem érdekli az illetőt a kapcsolat).


Persze, ha vannak testi vagy arcbéli hibáid, akkor lehet, hogy nem árt egy PICIT javítani, de csak kicsikét.


Saját magamról tudom, hogy amikor épp magányos korszakom éltem, és nem csak hogy szemezett, vigyorgott volna egy lány, hanem még meg is szólít, akkor először meglepődtem volna, de nem küldtem volna el őt a fenébe, ha valamennyire is az esetem. (Ellenben nehéz elképzelni, hogy fordítva nem utasítottak volna el 100-ból 99 alkalommal).

2019. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy lánynak alapból is nagyon könnyű dolga van. Ha legalább átlagos, a kiszemeltje nincs kapcsolatban és heteró, akkor szinte garantált, hogy nem fogja elutasítani.
2019. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Addig van esélye hogy nem utasítják el amíg nem nálam próbálkoznak.
2019. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!