Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van miskolcon a Gizmo?

Hol van miskolcon a Gizmo?

Figyelt kérdés
azt tudom, h valahol a Vörösmartyn de lejártam a lábam és nem találtam :( nem tudná valaki kicsit szűkíteni? cím vagy hozzá közel eső ismertebb hely? előlre is köszi:)
2010. júl. 21. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát megpróbálom elmagyarázni.

Szóval, tudod hol van a 2 nagy Háda turi ? Egymással szemben. Ha nem, akkor mnej a Centrummal szemben lévő utca, a sarkon van egy fagyizó. Tudod, ott a híd alatt. Na, arra menj egyenesen.

Meglátod a nagy OTP-t, nem fogod eltéveszteni. Menj át az OTP-hez és menj át a szemközti útra. Na ott bemész valahol, lesznek kis "átjárók", ezt sem fogod eltéveszteni, ha ott leszel. Aztán menj be a bérházudvarba, és ott lesz kicsit bentebb.

Remélem, hogy megtalálod, ha mégsem, akkor szólj. Pontosítok a dolgokon, mert be kell mennem valamelyik nap,és én is elég régen voltam ott.

Szerintem ha megtalálod, tuti vissza fogsz járni, márcsak a fickó miatt is :D

2010. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:D holnap újra próbálkozom mert ma 8-12-ig jártam a kis utcákat az Arany korvintól egészen a vízügyig és számomra eddig elképzelhetetlen helyekkl és emberekkel találkoztam köszi szépen mégegyszer:D
2010. júl. 21. 16:42
 3/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2010. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
szia! sajna nem találtam meg a boltot és az ott lakók se tudtak segíteni, h merre van :( a bérház udvaráig megvolt az út, de a ,,kicsit bentebb" már számomra megtalálhatatlan volt :(
2010. júl. 22. 10:22
 5/14 anonim ***** válasza:

Basszus... Lehet, hogy már nincs is meg ? Ez az egyetlen rockerbolt itt...

Majd megkeresem én is neked, már csak azért is :D

2010. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen, édes vagy :) attól, h én nem találtam meg még valószínűleg ott van csak talán egyre szőkülök
2010. júl. 22. 12:33
 7/14 anonim ***** válasza:

Na, üdv újra. Ma voltam benn a Gizmóban, szóval vagy az én leírásom volt rossz, vagy te nemt aláltál oda :P

Dokumentáltam az utamat, remélem oda fogsz találni.

Íme:

Ez a Gizmo:

[link]


[link]


[link]


[link]


Itt menj át a zebrán:

[link]


Itt menj be a kis "átjárón" :

[link]


Ezt fogod látni, ha átmentél az átjárón:

[link]

(itt arra menj, amilyen irányban fényképeztem)


Ez ilyen "még oda nem értem, de már mindjárt ott vagyok" szemszögből van :D

[link]


Bocs, hogy kicsit sok lett. Majd írj, hogy megtaláltad-e :)

2010. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
örök hálám üldözni fog :D
2010. júl. 23. 14:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Na megtaláltad azóta ?
2010. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen köszi szépen megtaláltam örök hálám az útbaigazításért előtte a másik oldalon kerestem köszi:D
2010. aug. 23. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!