Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az öltözékekről?

Figyelt kérdés

Külföldön most ez a divat? Magyarország miért van ennyire lemaradva?


[link]


2010. júl. 26. 23:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy azt tudod, hogy ez az oldal tele van olyan emberekkel, akik "egyedinek" akarnak tűnni, azzal, hogy ízléstelen dolgokat kapkodnak magukra?

persze vannak csinosak is: [link]

[link]

[link]

meg szánalmasak,ez van többségben: [link]

[link]

[link]

Aztán vannak tök átlagosak, akik különlegesnek hiszik magukat: [link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
az a baj ha így öltöznél,hiába divat külföldön,itthon sokan kinevetnének :(
2010. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Én imádom ezt az oldalt, minden nap nézem.

Szerintem itt mindenki divatosnak hiszi magát, és a többség az is. De tényleg vannak, akik elvetik a sulykot, de ők is bátrak és tényleg egyediek, hogy így kimennek az utcára is.

2010. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Én szoktam nézegetni. :) A csinos, visszafogotabbak tetszenek, sok ötletet is lesek az oldalról. :)

(Bár amikor egy fiún magassarkút látok, az ki tud ábrándítani...)

2010. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez igaz. Sokan kinevetnének. igaz, sok hülyén is néz ki. De hogy ezért miért kell kinézni valakit, azt nem értem. Én legalábbis nem bámulok senkit, nem mutogatok, nem röhögök, nem szólok be... persze néha megvan a véleményem, de az rám tartozik. Had öltözzön mindenki úgy ahogy akar. Senki sem tökéletes.
2010. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2.nak: Az vagy, akinek érzed magad :)
2010. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Valóban vannak elég érdekes dolgok. Természetesen olyanok is, akik inkább nevetségesen/hülyén néznek ki.

Szerintem viszont még mindig jobb, érdekesebb, mint az itthoni öltözködési norma a fiatal lányok körében. Leggings + valamilyen tunika, jobb esetben ruha, vagy a fermer+póló+Converse/deszkás cipő kombi. :/

2010. júl. 26. 23:34
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ááá imádom ezt az oldalt!Egyszerüen fantasztikus ahogyan öltözködnek.De az az igazság,ide pénz is kénemeg persze itt tényleg kinevetnek.Ez van...-_-
2010. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az a szomorú, hogy itthon felveszel valami csinos kis nőies, külföldön favorizált ruhát, itthon kinéznek/kiröhögnek/ sőt, ódivatúnak gondolnak.
2010. júl. 26. 23:42
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Más az életstílus itt mint ott.Nekem jobban bejönnek azok a ruhák,amik nem ilyenek..itt is vannak jók persze de a legtöbb nevetséges és gáz.

18/L

2010. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!