Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ilyen ducin...

Szerintetek ilyen ducin milyen ruhákat hordjak a nyáron?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az,hogy rengeteget felszedtem a mostani tél alatt (szedtem egy gyógyszert,ami erősen rásegített benne)

Már rajta vagyok azon hogy leadjam,de nyílván nem egyik pillanatról a másikra fog menni.

Így érdekelne,milyen ruhákat ajánlotok nekem nyárra ami ápol és eltakar,de nem rohad rám a 40 fokos hőségbe?

A felkaromat szeretném eltakarni,mert sajnos nagyon csíkos lettem a hízás miatt... :( :(



2020. ápr. 14. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a felkarodat akarod eltakarni, akor olyan felsőket keress, amik lenge anyagúak, de bő ujjuk van (amúgy elég sok ilyet találni mostanság a boltokban, szerencsére :D).
2020. ápr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Lehetőleg akkor olyan lenne jó, ami takarja a felkarod, de egyáltalán nem kell bebugyolálva zsákruhákkal eltakarnod magad teljesen. Pl. így:


[link]


[link]


[link]

2020. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,aranyosan vagytok! :) az a piros ruci nagyon tetszik
2020. ápr. 14. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az alakod? A derekad vékonyabb, vagy inkàbb alma alkatú vagy? Ha van derekad, akkor viszonylag könnyebb a dolgod, nagyon csinosan fel lehet öltözni plusz súllyal is. Most amúgy is divat az ilyen lenge, derékban szabott ruha.

Viszont a mintákkal vigyázz. Ha ilyen nagy virág mintás ruhákat veszel, akkor azok optikailag nagyíthatnak rajtad. Túl rövid se legyen szerintem.

Maxi ruhákkal is próbálkozhatsz, abból is inkább egyszínű és valami lenge, vékony anyag legyen, én kánikulában kifejezetten szeretem, meglepően jól szellőzik.

2020. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább a jelenre koncentrálj és nyárra fogyj le!
2020. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!