Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet alkalmi ruhát venni...

Hol lehet alkalmi ruhát venni Egerben vagy Miskolcon?

Figyelt kérdés

Koktélruhát keresek esküvőre, s tanácstalan vagyok, hogy hol találnék bő választékot. Kérlek bolt címeket írjatok, illetve linkelhettek is, hogy milyen ruhát tudnátok elképzelni esküvőre.

Lehetőleg térdig érő legyen a ruha.


2010. júl. 28. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Miskolcon a Metropolban nézz szét. :)
2010. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én me voltam Miskolcon a plázában a földszinten van egy nagyon jó kis bolt a neve nem jut eszembe tök jó leárrazások vannak
2010. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ma*
2010. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én egri vagyok. A belvárosban van egy alkalmi ruhabolt, Grosso a neve. 8-9ezer ftért lehet alkalmi ruhákat kapni, én is ott vetem egyet bankettra, és most esküvőre is azt fogom felvenni.

Vagy esetleg a plázában kell körülnézni, meg kínaikban.

2010. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Merre van ez a Grosso?

Kb. ennyit szántam egy alkalmi ruhára (egy 10-est). Kínaiban nem szívesen vásárolnék, mert kb. ugyanennyit kérnek el és még csak nem is jó minőség.

2010. júl. 28. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!