Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek van egy kis súlyfelesle...

Akinek van egy kis súlyfeleslege és narancsbőrös a combja milyen ruhát hord nyáron?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Általában szoknyába, egyberuhába vagyok. Én eleve nem hordok miniszoknyát, kellemetlen érzetem van benne, plusz persze esztétikailag a narancsbőröm nem szívesen teszem közhírré.

Nekem nincsenek rövidnadrágjaim, eléggé szoknya párti vagyok, de ha lennének szerintem azok is (csakúgy mint a szoknyák) úgy comb középig érnének legrosszabb esetbe is.

Mások véleménye pedig nem érdekel, biztos van olyan, aki szerint maxi szoknyán kívül mást nem is hordhatnék, de ha én jól érzem magam abba, amibe vagyok nem érdekel a környezetem.

2020. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Combközépig érő szoknyát, egyberuhát vagy rövidnadrágot.

28/N

2020. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha zavar a combod, hordjatsz hosszú szoknyát vagy pedig hosszú, lenge, szellős anyagú nadrágot, abban nem sülsz meg, de azért “ápol és eltakar”. :)

Egyébként nekem is vastag, kissé narancsbőrös a combom, és tinikoromban ez annyira zavart, hogy mindig átlátszó harisnyát vettem a rövidnadrágok alá (ez azért is praktikus, mert ki is dörzsölődik a combom, ahogy összeér). Aztán egy idő után rájöttem, hogy szinte mindenkinek, még a vékonyabbaknak is van egy kis narancsbőre, és nagyjából már elfogadtam magam. :) Nem éri meg a talargatás, hogy halálra sülj. 😅

2020. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak csinos lenge ruhák mint pl ez:

[link]


Meg vannak egyszerűbbek is és tényleg nagyon csinosak, csak egy kis fantázia kérdése.

Amúgy nekem is van narancsbőröm, szerintem nem olyan ciki.

2020. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyáron is ugyanazokban a hosszú nadrágokban járok, mint télen
2020. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem nem olyan durva, én rövidnadrágba járok, mivel a narancsbőr alapvetően semmiben nem gátol, csak esztétikailag nem szép, ezért engem nem annyira érdekel. akinek meg nem tetszik, annak meg...ki kérte, hogy odanézzen? :D
2020. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!