Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van csőnacitok, retro' szemüve...

Van csőnacitok, retro' szemüvegetek meg deszkás/torna cipőtök? Miért ilyen menő?

Figyelt kérdés
13/L
2010. júl. 29. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
adidas superstart hordok, és baromira semmi közöm a divathoz... 18/L
2010. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

a retró szemüveg nekem sem áll annyira jól

Nekem az ilyen áll jól:

[link]

ki is néztem egy ilyesmit..Amúgy nem nagyon volt eddig napszemüvegem,mert szemüveges vagyok:( DE EGY ILYEN NEKEM KEELL:D:D:D

Köszönöm azz eddigi válaszokat.

2010. júl. 29. 18:52
 13/20 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de a mainstream divatban tényleg idén találtak csak rá a sarura.

Nekem már 4 éve van kézműves sarum. 4 nyár és a SARU bírja. :D Pedig vadultam benne elég sokat, elég sok helyen. Se szakadás, se ragasztás nem kell neki.

A tornacipő életstílus, van.

A deszkás cipő nem tetszik, nem is áll jól, de kaptam egyet. Azt hiszem egyszer kirándulni fölvettem, pedig eredeti vans, épp csak kicsit kopott az orra. (Ha kell vkinek 2000ért odaadom fekete alapon rózsaszín pöttyös, a kopás alig látszik. XD)

Retro szemüvegem is van, mert rohadt jól áll. Én ezekben a kerekekben érzem magam légynek.

2010. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jah, csőnacim is van, magasszárú cipőkhöz kötelező, de amúgy én is inkább a bővülőt kedvelem.
2010. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nekem ezek körül egyik sincs,nem hordok ilyen sz.rokat, nem tetszenek

15/L

2010. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Van, kivéve a retró szemüveget, bár nem tudom, hogy a pilóta szemüveg az-e? Ha Nekem ez tetszik, miért hordjak mást? Mert ismeretlen embereknek nem teszik?

Egyszer élek, had hordjak már olyat, amiben jól is érzem magamat:) Az meg nem érdekel, hogy ez most divat, meg "menő":)

24/L

2010. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyiksem, tojom le a divatot.

Szeretem a bőszárú gatyákat, a sportcipőmet, a sarumat (nem most vettem, igazi, eredeti saru, nem az a műanyag bóvli, amit mostanában árulnak).

15/l

2010. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

van, van és van.

de a bő gatyákat is szeretem, nekem is van sarum, meg a papumcsomat is imádom :D

2010. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

én csak csőgatyát és tornacipőt hordok

de nem azért mert huu most ez a divat hanem mert teccik

jo persze követem is a divatot,de nekem ez a stílus teccik

2010. júl. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Van Deszkás is meg Tornacipőm is. A csőnadrágot utálom sztem kicsit b.uzis. De ez az én véleményem. Retro Szemüveg nincs és nem is lesz:D


15/F

2010. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!