Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég kevés ruhám van, és...

Elég kevés ruhám van, és szeretnék kicsit bevásárolni, viszont kevés pénzem van. Hogy tudnám kicsit felújítani a ruhatáram?

Figyelt kérdés

15/L


arra gondolok,hogy ha elmegyek vásárolni akkor először csak nacikat veszek utána csak felsőket stb.

így jó lenne?

vagy ha van ötlet írjatok(:


2010. júl. 30. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Turi:)
2010. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hm, sztem úgysem lenne rossz ha veszel egy nacit, veszel pár pólót... mert naciban lehetsz 2-3 napot... egymásután:D és gondolom.. van ott még nadrágod(: szal sztm felsőket vegyél először, aztán majd gyarapítod a "nacigyűjteményed" is:D Piacon, erre arra lehet olcsón felsőket kapni. akár már 400-500 ftért is.:D nadrág meg, hát mondjuk egy trendi cső naci van már 2000 ftért is(:
2010. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pesten szuper turik vannak. Olcsón nagyon jó minőségű, márkás darabokat kaphatsz. Csak idő meg türelem kell hozzá.
2010. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a legjobb ötlet egyszerre csak egy típusút venni, de abból viszont többet. Egy alkalommal vegyél egy nacit és egy felsőt, és így tovább.
2010. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Turi

Én tegnap vettem egy fekete V-nyakú blúzt 150 Ft-ért, és egy kicsit kidíszítettem. Az a jó, hogy ilyen senkinek sincs. :D

2010. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az az elég kevéd pénz mit jelent? Mert mondjuk ha egy plázában, átlagos boltban (pl Pimkie), akció nélkül akarsz vásárolni, az sztem elég drága, főleg ahhoz, hogy egyszerre sokat vegyél. (egy farmer kb 7000) Akciósan már 3000-ért is leht venni (ami pedig már annyi mint a kinaiban).

Pólót szerintem is érdemes turiban nézni, nagyon jó minőségűeket lehet olcsón fogni, csak türelem kell hozzá.

2010. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!