Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, miért hordanak olyan...

Srácok, miért hordanak olyan kevesen boxeralsót? Pedig elvileg az lenne a legkényelmesebb és legegészségesebb! Nem?

Figyelt kérdés
Annak idején osztályban kb 2-3-an voltunk, akik boxert hordtunk, a többiek nagyrészt fecskét, meg a tapadós boxert hordták. Öltözőkben is inkább a fecskét és a sztreccs boxereket látom. Miért van ez? Emlékszem, nekem is fura volt fecskéről átszokni a boxerre, de szerintem fantasztikus, főleg nagyobb mérettel! Kicsivel nem tudom, de úgy is biztos előnyös:D szóval. Értem, hogy lóg és himbálózók minden, de épp ez adja a szabadságot. Sportoláshoz igaz, én is fecskét veszek fel, mert azt javasolják a hozzáértők. De nálunk miért hordják ennyire kevesen a rendes boxereket?

2020. jún. 4. 09:16
A kérdező szavazást indított:
Fecskét hordok, mert az kényelmes
Fecskét hordok, mert az a divat
Boxert hordok, mert az kényelmes
Boxert hordok, mert az a divat
Sztreccs boxert hordok, mert az kényelmes
Sztreccs boxert hordok, mert az a divat
48 szavazat
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Szavazásban a többfajta válasz azért született, mert kíváncsi lennék, a divat mennyire játszik közre.
2020. jún. 4. 09:17
 2/29 L.. István ***** válasza:
62%
A divat mit számít? Nem látszik. Én amúgy fecske, nem szeretem a himbilimbit, meg olyan érzés mintha nem volna rajtam semmi, engem zavar.
2020. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%
Fecske. Kényelmes és nem olyan, mintha két nadrágban lennék.
2020. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Hétköznapra boxer, sportoláshoz fecske. Egy urulógus tanácsolta.
2020. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Ritkán hordok boxert, mert idegesít, ahogy ugrál össze-vissza, plusz nyáron nagyon meleg.
2020. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Jó lenne tudni, hogy a divat mit számít, mert emlékszem, egyik gyerek csak azért váltott fecskéről feszülős boxerre, mert a többiek is azt hordanak. De Én is megkaptam, hogy miért hordok öregember alsót
2020. jún. 4. 11:18
 7/29 anonim ***** válasza:
30%

Egy rövidnadrág (boxer) mióta kényelmes hosszúnadrág illetve tapadós futógatya alatt??😳.

Az öreg papik veszik fel mert nekik már mindegy hova nyúllik a csomagjuk.

F.

2020. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nagyon kényelmes. Mivel a rövidnadrág hozzásimul a nadrághoz, így olyan, mintha nem lenne rajtad semmi. Érzed a szabadságot. Ráadásul mondjuk, ha lógva 15-16 cm, akkor eléggé kényelmes viselet, kényelmesebb, mint a többi. Amúgy meg testedzéshez nem ajanlott, mert túlságosan mozognak a dolgok, ahhoz fecskét ajánlanak
2020. jún. 4. 14:09
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Én is azért szeretem a laza boxert, mert olyan mintha nem lenne rajtam semmi. Azt utálom ha érzem, hogy valami folyamatosan leszorít. És így sem himbálózik a csomag, mert a nadrág valamennyire megtartja, de nem szorítja mégis valamennyire szabadon van. Futógatya nem, de tapadós betétes biciklis gatya szokott rajtam lenni. Az alá nem veszek fel semmilyen alsót. Farmerban pedig nagyon kényelmes a laza boxer. Melegben is azt szeretem, hogy valamennyire szellőzik, nem izzadok bele.
2020. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Igen! Én nagy melegben, vagy hosszú nyári kocsiutakon mondjuk fecskét veszek, mert a zacsim elég nagy és hajlamos az ülésre leereszkedni :D de azon túl tényleg kényelmesebb
2020. jún. 4. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!