Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról aki csak...

Mit gondoltok arról aki csak tiszta rózsaszin cuccokba jar?

Figyelt kérdés

Na szal h a kedvenc szine és sok ruhája csak rózsaszin...mit gondoltok egy ilyen lányról ha megláttok h tiszta rózsaszinba van????

Bocsi ha valamit nem ugy irtam..


2010. júl. 30. 23:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
egy pohar tej, gombolyag..., en gyorsan hivnam a kutyatXD, egyszoval plazacica
2010. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De ha valaki szereti a rózsaszint az már plázacica???!!xD
2010. júl. 30. 23:48
 3/21 anonim ***** válasza:
30%

hát ha minden nap rózsaszinn akk bolond:D:D de ha csak 1x-1x

az normális nekemis van pl rózsaszin polóm 18F

2010. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%

Beképzelt, kényes, csicska nő :D:D

16/L

2010. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

plázacicó. Nekem is van rózsaszínű felsőm, félreértés ne essék, de nem csak ebből a színből épül fel a ruhatáram.

24N

2010. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

FÚJ!!

14/L

2010. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
de komolyan, ki akar mindennap csak rózsszínbe járni? az annyira gáz. én szeretem a narancssárgát mégse csak olan ruháim vnnak. szeretem a virslit mégse eszek mindennap minden étkezésre azt. egyhangú és nevetséges is
2010. júl. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Qrva.Ostoba.Plázap*csa.
2010. júl. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Az emberek meg a hülye előítéleteik! Annyira nevetséges hogy itt mindenki olyanokat írogat hogy az egyéniség jó stb... de ha egy ilyen kérdés van akkor rögtön plázacica. És mi van akkor ha neki pl. ez az egyénisége? Szereti a rózsaszínt és így érzi jól magát. Valaki meg képen röhögné csak azért mert pink cuccokban jár. Hol van itt az emberség? -.-
2010. júl. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Bezzeg ha valaki feketébe jár az aztán qrva nagy egyéniség mi?? De ha valaki rózsaszínben az már egy büdös qrva, plázacica, csicska meg stb. igaz? Hát titeket se az eszetekért szeretnek otthon. Nem kéne ennyire általánosítani. Pl. unokatesóm szinte mindig rózsaszínben jár és boxoló volt, nem csicska, ha valaki ilyet szólna neki úgy kiütné, hogy foga se maradna az illetőnek, azon kívül jövőre diplomázik, szóval nem is buta. Na ennyit a rózsaszínről.
2010. júl. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!