Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns(abb) vékony, műszálas,...

Elegáns(abb) vékony, műszálas, gyorsan száradó pólók?

Figyelt kérdés

Szóval itt a nyár, én meg izzadok, mint állat. Pamut póló nem nyerő, az olcsóbb műszálasok sem. Vannak Nike, Puma, Adidas futó pólóim, amik nagyon gyorsan száradnak és kényelmesek, csak ezeket túl sportos kinézetük miatt az utcán nem vállalnám fel. A decathlonnál találtam pár érdekes pólót:


[link]

[link]


Elvileg pont az, amit keresek, csak mielőtt megrendelem, kiváncsi lennék, hogy más tud-e esetleg jobbat.


2020. jún. 19. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Más is érzi az iróniát..? Nincs elegáns póló. Pláne h nem műszálas. Legfőképp nem sportmárkás
2020. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzászólhatnak olyanok is, akik értenek hozzá, köszike! :)
2020. jún. 19. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

„Nincs elegáns póló. ”


Egy fekete, egyszínű, v-nyakú, viselője alkatához illeszkedő póló bőven lehet elegáns az adott összeállításban.

2020. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én most valamit nem értek.

A pamutba izzadsz azt írtad, akkor nyáron miért erőltetik mégis a férfiak a pamut zoknit?

2020. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"A pamutba izzadsz azt írtad, akkor nyáron miért erőltetik mégis a férfiak a pamut zoknit?"


Mindenben izzadok. Pamut lassan szárad, mint a technikai, sport öltözékek. Azaz, nem akármilyen műszálas göncöket keresek. A lábfejeim messze nem izzadnak annyira, mint a felsőtestem, ott tökmindegy, hogy mit hordok. Fogalmam sincs, hogy "a férfiak" mit miért erőltetnek, én a saját igényeim alapján keresgélek.

2020. jún. 20. 10:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs, de butaságokat írsz, és még csak nem is kapcsolódik a kérdésemhez.
2020. jún. 20. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!