Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meg tudná csinálni ezt egy...

Meg tudná csinálni ezt egy varrónő?

Figyelt kérdés

rendeltem egy inget ami nagyon hosszu a valosagban ezert levagtam az aljat ami amugy szep egyenes is lett, csak mosas utan elkezdett foszlani.

felek hogy tovabb fog foszlani aztan a vegen rovidebb lesz.

a varrono meg tudna csinalni azt hogy azt a reszt amit levagtam (megtartottam) azt visszavarja majd levagja nekem olyan hosszura mint amilyenre en csinaltam csak felhajtja vagy valami?


2020. jún. 23. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Atyaeg, levagtad olloval, azt' csokolom? :'D
2020. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd, hogy varrjon rá szegélyt (ezzel nem fog foszlani), akkor valószínűleg kicsit rövidebb fog lenni.

Ha vissza is toldja az előző anyagot, majd kivág belőle és úgy csinál szegélyt, akkor is lesz anyagveszteség.

Szóval kérdésre válaszolva: meg tudja csinálni, hogy az anyag ne foszladjon tovább. De a mérete rövidebb lesz.

2020. jún. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!