Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas Superstar ebben az...

Adidas Superstar ebben az időben meleg már?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nyáron is szoktam hordani, illetve minden évszakban, kivéve, ha fél méteres szutykos-havas-latyak van odakint.
2020. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen. 30 fokban semmikepp nem vennek fel (majdnem) sportcipot.:D
2020. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért "majdnem"?:D Évtizedek óta népszerű, évekig strapabíró cipőről van szó.
2020. jún. 30. 15:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a nepszerusegrol van szo, csak szerintem egy zart cipo gyilkos ilyen idoben. :D
2020. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem meleg, sokkal kellemesebb nyári viselet, mint mondjuk egy AF1. Én is rengeteget járok Superstarban mostanában és egyáltalán nincs benne melegem. Cserébe tök jól bírja az esősebb napokat is, amiből mostanában azért van elég...
2020. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cipőben hogyan lehet valakinek melege? Az a +1% testfelület nem befolyásol semmit.
2020. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit melegem van benne. Tavasszal és ősszel jobban szeretem hordani.
2020. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem is sajnos egy kicsit meleg volt már, meghagyom én is átmeneti időkre.
2020. júl. 3. 07:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kényelmes nyárra is.
2020. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!