Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki látta már a Náray Tamás...

Ki látta már a Náray Tamás által tervezett szoknyákat, melyeket tinédzser korú fiúkra készítenek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ledöbbentem, mikor az egyik kedves barátnőm meséli (aki sytlist egy cégnél), hogy volt divatbemutatón és hogy ilyen ruhákat is látott. Én nem is tudtam róla, hogy ilyen van??? Van olyan gyermekes anyuka, aki a fiának ilyet megvenne?
2008. nov. 25. 18:31
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem hinném, hogy az ilyen ruhákat utcára tervezik, mint ahogy a többi divatbemutatós ruha sem utcai dolog, ezért nem hiszem, hogy anyák ilyent vesznek.

Az ilyen divattervező, stylist-ok kissé hajlanak a homo viselkedés felé, lehet azok is, pl Náray-nak sem láttam a barátnőjét, de mindegy.Ezek az emberek franciásan túloznak és alényege a munkájuknak, hogy a "sztárokat" felöltöztessék.

Az ilyen divatbemutatókra pedig hordhatatlan, kényelmetlen dolgokat gyártanak, amik éppen azon a színpadon megállják a helyüket, de nem akarom a barátnődet megsérteni .

2008. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Csatlakoznék az előttem szólóhoz.

Egyébként nagyon jó dolog, hogy sok minenben változik a világ, jó ha nem szólják meg ha egy pasi festi a haját, fülbevalót hord és finomabb színeket visel, szóval általánosságban többet ad magára. De kérem, ne essünk túlzásba!! Méghogy szoknya? Én még mindig a rózsaszín ingeken vagyok ledöbbenve, a szoknyát már nem tudnám feldolgozni ha az utcán látnám..(Egy 20 éves lány)

2008. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Egyetértek az első válasszal, a másodikkal is majdnem teljesen :)


Náray különben meleg. Persze nem tudom 100%ra.


Én nem láttam a szoknyákat, de megnéztem volna :D

Járnék ilyen feminin sráccal ;)

2008. nov. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van fiú ismerősöm aki szoknyába jár. Vagyis nadrág, és rá egy szoknya.

De ez a goth stílusú fiúknál divat is régóta.

2008. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Az ilyen divatbemutatókra pedig hordhatatlan, kényelmetlen dolgokat gyártanak, amik éppen azon a színpadon megállják a helyüket, de nem akarom a barátnődet megsérteni ."


Náray Tamás nagyon sok HORDHATÓ darabot tervez ami a kifutón is megjelenik persze.

2010. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!